reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dwa kanały filmowe z pozwoleniami na Białorusi

dodano: 2019-07-09 18:15 | aktualizacja: 2019-07-09 19:51
autor: RO | źródło: tvnews.by/telesputnik.ru

Białoruś Białoruskie Ministerstwo Informacji wydało zezwolenia na nadawanie dwóch zagranicznych kanałów telewizyjnych. Na terytorium Białorusi już wkrótce rozpocznie się dystrybucja filmowych Hollywood i Bolt. Pozwolenia mają ważność 3 lat.

Hollywood HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Hollywood prezentuje zróżnicowany repertuar filmowy, składający się z amerykańskiego kina od połowy XX wieku do współczesności. Obejmuje zarówno klasykę, jak i najnowsze dzieła wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer i innych hollywoodzkich producentów. Szczególny nacisk jest kładziony na treści premium. Hollywood to kanał powstały na bazie AMC i MGM HD w Rosji.

Bolt jest wspólnym projektem dwóch studiów filmowych z Ukrainy: Film.UA i Star Media. Kanał, wprowadzony na ukraiński rynek latem 2016 roku, prezentuje filmy akcji, detektywistyczne i wojenne dla męskiej widowni w średnim wieku. Uzupełnieniem oferty są programy tematyczne o kulisach światowego kina, historii tworzenia słynnych produkcji, a także recenzje światowych pokazów filmowych.

Ostatnio białoruskie ministerstwo wydało licencje rosyjskim stacjom STS Kids, Ryżij, Dikij, Bridge TV Classic, Bridge TV Dance, Anekdot TV, Morskoj i Twoj Dom.

Źródło: tvnews.by

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X - odbiornik UHD 4K...

519 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0 m w wersji v2.1...

99 zł Więcej...
reklama