reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje Projekt 800+

dodano: 2019-08-01 19:28 | aktualizacja: 2019-08-02 15:20
autor: Krzysztof Chomka | źródło: PHU Saturn

Saturn projekt 800+ Firma PHU Saturn z Osin to jeden z większych dystrybutorów sprzętu telewizyjnego i satelitarnego w Polsce. W trosce o klienta PHU Saturn postanowił zaangażować się w poprawę jakości sygnału odbieranego za pośrednictwem anten satelitarnych w Polsce. Czas na nowy Projekt 800+, który jest wspierany przez redakcję SAT Kuriera.

Saturn projekt 800+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Większość problemów, jakie zgłaszają nam nasi klienci, wynika ze złego doboru anteny satelitarnej.
Wielu z nich montowało swoje wymarzone czasze jeszcze w czasach telewizji satelitarnej analogowej lub sygnału cyfrowego w SD i MPEG-2. Do dziś widać na ścianach budynków anteny 600 mm czy 700 mm. Zwykle są to stare anteny Wizji TV, Cyfry+ lub Polsatu 2 Cyfrowego, ale zdarzają się też anteny paraboliczne Mabo czy Żniniewicza (kto je pamięta?). Większość z nich pokrywa już rdza, same lustra anten bywają odkształcone od wichur, od lat nie sprawdzano sygnału, nie mówiąc o starych konwerterach, bez filtrów LTE. Wiszą sobie i tylko szpecą elewacje i dachy budynków.

W dobie telewizji cyfrowej wymagania dotyczące jakości sygnału są bardziej restrykcyjne. Przypomnijmy, że cyfrowy odbiór jest zero-jedynkowy. Albo jest, albo go nie ma! Jeśli już jest obraz, to albo jest idealny, albo dosłownie „rozpada się na drobne elementy”. Przyczyną może być nieprecyzyjne ustawienie anteny lub zbyt mały wymiar czaszy anteny satelitarnej, bo te 600 mm czy nawet 700 mm dla DVB-S2/8PSK przy opadach już nie wystarcza. Masz taki problem, to wypełnij formularz lub zadzwoń.

Projekt 800+ ma pomóc w rozwiązaniu tych problemów!

Dlatego dla Klientów, którzy wypełnią formularz na stronie sklepsaturn.pl, przygotowaliśmy specjalne promocje.

Im mniejsza lub bardziej zardzewiała antena, tym większy rabat na zakup nowej, dowolnie wybranej anteny z naszej oferty.

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy dla wybranych klientów ograniczoną pulę dedykowanych anten 800 mm za 1 zł i dodatkowo darmową wymianę.

CZAS NA ZMIANĘ!!! OCZYŚĆMY NASZE OTOCZENIE Z ZARDZEWIAŁYCH ANTEN!!!
PRZYGOTUJMY NASZE INSTALACJE POD 4K I 8K.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Instalacje tv-sat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...