reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Festiwal Weselnych Przebojów 2019 w Polsacie i Disco Polo Music

dodano: 2019-08-08 12:26 | aktualizacja: 2019-08-08 13:31
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Polsat

Festiwal Weselnych Przebojów 2019 Polsacie i Disco Polo Music Ela Romanowska i Rafał Maserak: Hej przyjaciele! Czas na mazurskie wesele. „Festiwal Weselnych Przebojów 2019” to najbardziej przebojowa impreza ślubna tego lata. Liczba gości nieograniczona i zawsze liczona w milionach! Na dwa dni nieposkromionej zabawy, przy ulubionych weselnych hitach, z największymi gwiazdami zapraszają państwo młodzi!

Festiwal Weselnych Przebojów 2019 Polsacie i Disco Polo Music


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
To wyjątkowe wydarzenie wpisało się już na stałe w wakacyjny kalendarz nie tylko Mrągowa, ale i całej Polski. „Festiwal Weselnych Przebojów” to gwarancja najlepszej zabawy przy piosenkach, które zna i nuci każdy z nas. Tym bardziej że cały kraj pokochał już parę młodych, która zaraża pozytywną energią i po prostu lubi dobrze się zabawić. W tym roku spodziewajcie się niespodziewanego, czyli wesela wesel.

Duet nowożeńców zrobi wszystko, żeby bogaty wujek z Ameryki zapałał do nich miłością i podzielił się swoją szczodrością. A pomoże im w tym najbardziej szalony wodzirej, jakiego Polska widziała, czyli Misiek Koterski oraz kochani i uwielbiani przez publiczność artyści. Są to: Sławomir, Ryszard Rynkowski, Andrzej Rosiewicz, Piękni i Młodzi, Michał Wiśniewski, zespół MiG, After Party, Andrzej Rybiński, autor niezapomnianego hitu „Typ niepokorny” Stachursky, Masters oraz Poparzeni Kawą Trzy.

Po raz pierwszy na festiwalu pojawią się też śląskie szlagiery i ikona śląskiej piosenki - Teresa Werner. Udaną zabawę do białego rana gwarantują również: Bayer Full, Long&Junior, Exited, Classic, Kordian, Top Girls, Papa D, Francesco Napoli, Mijał, Defis, Patrycja Runo i zespół M Power. To będzie niesamowity korowód gwiazd i weselnych hitów!

Wszystkich miłośników dobrej zabawy zapraszamy na mazurskie wesele i szalone poprawiny już 16 i 17 sierpnia do Amfiteatru w Mrągowie lub do Polsatu oraz Disco Polo Music.

Na „Festiwal Weselnych Przebojów 2019” zaprasza Telewizja Polsat, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Miasto Mrągowo. Patronami medialnymi będzie Radio Vox i magazyn „Na Żywo”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

Tivusat: karta + CAM w UHD

Karta Tivusat z modułem CAM DigiQuest. Umożliwia oglądanie włoskiego pakietu...

590 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 550 zł Więcej...
reklama