reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Lokalna wersja Fashion TV ruszy na Ukrainie

dodano: 2019-08-15 11:25 | aktualizacja: 2019-08-15 13:02
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru/detector.media

Fashion TV We wrześniu na Ukrainie wystartuje niszowy kanał o modzie pod międzynarodową marką Fashion TV. W projekt zaangażował się właściciel grupy telewizyjnej Nasze Media, Andriej Wercholak, który nabył prawo do korzystania z marki Fashion TV na Ukrainie. Ostatnio zrealizowano emisje próbne UA Fashion HD z zastosowaniem kompresji HEVC/H.265.
HEVC/H.26

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/181133
HEVC/H.26

Czytaj więcej na: https://satkurier.pl/news/1811


FTV-fashion-koniec-przekazu-2019-760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
11 lipca br. Fashion TV Ukraine uzyskał licencję Narodowej Rady Ukrainy ds. telewizji i radia. Podmiotem prawnym jest spółka Ukrainian Fashion Group. Właścicielem i dyrektorem kanału został Andriej Warcholak, jego wkład wynosi 600 tys. hrywien. Transmisja rozpocznie się we wrześniu br. z satelitów Amos na pozycji orbitalnej 4°W.

Fashion TV Ukraine ma prezentować wszystko, co modne: najnowsze kreacje projektantów, styl, estetykę, jakość życia, imprezy, sport i sztukę. Kanał ma koncentrować się wyłącznie na lokalnych projektantach i lokalnej modzie. Pojawią się informacje z rodzimego przemysłu modowego, działalności agencji czy konkursów piękności. Wszystkie treści będą oryginalne i skoncentrowane na ukraińską widownię. Ich produkcja będzie zlokalizowana m.in. w mieście Czerniowce w południowo-zachodniej części kraju.

Nowy kanał modowy na Ukrainie ma czerpać środki finansowe od sponsorów i lokowania produktu. Treści mają być tworzone dla właścicieli znaków towarowych i marek.

We wrześniu po uruchomieniu transmisji technicznej na satelitach AMOS (4°W), nadawca przystąpi do budowania zasięgu dystrybucyjnego.

Nasze Media jest producentem kanałów telewizyjnych #Nasz (SD/HD), #Nasze Music (SD/HD/4K), #Nasz Kids (SD/HD), #Nasze HDR (SD/HD/4K) i Etno kanal (SD/HD).

Źródło: detector.media 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + Moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

1 008 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

420 zł Więcej...
reklama