reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Telewizory Philips OLED z nagrodami EISA

dodano: 2019-08-15 14:56 | aktualizacja: 2019-08-16 14:05
autor: Janusz Sulisz | źródło: TP Vision

Philips OLED+984 EISA 1 2019 360px.jpg Po raz trzeci z rzędu telewizory OLED marki Philips zdobywają prestiżowe nagrody EISA. W tym roku wyróżnienie przyznano modelowi Philips OLED+984 w kategorii Home Theatre TV of the Year oraz Philips OLED 804 w kategorii Best Buy OLED. Nagrody EISA 2019-2020 we wszystkich kategoriach zostaną oficjalnie wręczone podczas targów IFA w Berlinie.

Philips
Philips OLED 804 EISA 4 2019 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizory OLED marki Philips trzeci rok z rzędu wyznaczają standardy na rynku sprzętu wideo. W tym roku po raz kolejny zdobyły prestiżowe nagrody EISA przyznawane przez ekspertów branżowych z całego świata. Wyróżnienia powędrowały do Philips OLED+984 oraz Philips OLED 804.

Procesor Philips P5 i system audio od Bowers & Wilkins 

Kolejny rok pracy inżynierów Philips nad procesorem obrazu P5 zaowocował przyznaniem modelowi 55OLED804 nagrody EISA w kategorii Best Buy OLED. Eksperci decydujący o wyróżnieniu podkreślili, że model ten zapewnia znakomitą jakość obrazu oraz stylowy design w przystępnej cenie. Telewizor doceniono również za większą szczegółowość w ciemnych scenach oraz odwzorowanie kolorów. Philips OLED 804 wyposażony w trzecią już generację procesora P5 w wersji dwurdzeniowej będzie dostępny w rozmiarze 55 i 65 cali od sierpnia 2019 roku.
 


Z kolei współpraca na wyłączność z czołowym graczem branży audio Bowers & Wilkins pozwoliła po raz drugi zdobyć tytuł Home Theatre TV of the Year dla wspólnie stworzonego modelu 65OLED+984. Nagroda została przyznana za najlepsze na rynku połączenie jakości obrazu i dźwięku.
 


Jurorzy podkreślili, że 65-calowy ekran oraz imponujące efekty audio gwarantują niezapomniane wrażenia kinowe. Kluczem do sukcesu jest zaprojektowany przez Bowers & Wilkins system wykorzystujący technologię tweeter-on-top, która pozwala uzyskać dynamiczne i głębokie brzmienie wzbogacone obsługą formatu Dolby Atmos. Eksperci EISA przyznali, że żaden inny telewizor nie zapewnia takiego dźwięku jak nagrodzony Philips OLED+984.

Gama OLED+ to najwyższa półka telewizorów z oferty Philips TV oferujących doskonałą jakość obrazu dzięki trzeciej generacji procesora P5 oraz wyjątkowe brzmienie za sprawą specjalnie zaprojektowanych głośników od Bowers & Wilkins. Model Philips OLED+984 będzie miał swoją oficjalną premierę podczas nadchodzących targów IFA w Berlinie. W Polsce do sprzedaży trafi w połowie września 2019 roku.

Nagrody EISA przyznawane przez ekspertów z branży

EISA, czyli Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (Expert Imaging and Sound Association) zrzesza specjalistów z 55 magazynów branżowych wydawanych w 29 krajach. Nagrody przyznawane przez to grono wręczane są producentom audio i wideo już od ponad 35 lat i dla wielu osób stanowią potwierdzenie klasy sprzętu dostępnego na rynku elektroniki użytkowej.

Nagrody EISA 2019-2020 we wszystkich kategoriach zostaną oficjalnie wręczone podczas wrześniowych targów IFA w Berlinie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii OLED


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...