reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kino Polska TV podpisuje nową umowę z Paramount

dodano: 2019-08-26 11:08 | aktualizacja: 2019-08-26 16:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SPI International/satkurier.pl

Filmbox Spółka Kino Polska TV, należąca do SPI International, podpisała nową umowę z Paramount, która z pewnością zainteresuje miłośników kina w Europie Środkowo-Wschodniej.

Paramount Kino Polska TV Filmbox


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SPI/FilmBox kontynuuje inwestycje na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej dzięki nowej umowie z Paramount Worldwide Television Licensing & Distribution. To nowe porozumienie zapewni widzom SPI/FilmBox dostęp do hollywoodzkich hitów filmowych.
 

- Miło mi poinformować, że Kino Polska TV SA i Paramount podpisały umowę, która zachwyci widzów kanałów FilmBox w każdym wieku w Europie Środkowej i Wschodniej - powiedziała Magdalena Błasiak-Bielińska, dyrektor ds. zakupów programowych w Kino Polska TV S.A. - Jako dom dobrych filmów staramy się, aby nasi widzowie mieli nieograniczoną ilość treści wysokiej jakości. Ten wybór uznanych filmów z Paramount to kolejny krok w kierunku umocnienia tej obietnicy - kontynuowała Błasiak.

W kanałach FilmBox (w Polsce główna stacja pod nazwą Kino TV) już od września będzie można oglądać takie filmy, jak „Mission: Impossible - Rogue Nation”, „Terminal” z Tomem Hanksem i Catherine Zeta-Jones, „W chmurach” z George'em Clooneyem i Verą Farmigą oraz „Lot” z Denzelem Washingtonem. Wszystkie te propozycje będą dostępne zarówno w modelu lineranym, jak i wideo na życzenie.

Kino Polska TV SA jest nadawcą popularnych kanałów telewizyjnych, takich jak Kino Polska - jedynego polskiego kanału, który emituje starannie wyselekcjonowane polskie filmy i seriale, Stopklatka TV - pierwszego ogólnodostępnego kanału filmowo-serialowego w Polsce oraz Zoom TV, w którym można znaleźć intrygujące dokumenty, tajemnicze historie, wciągające filmy i seriale oraz najpopularniejsze polskie kabarety. Ponadto Kino Polska TV SA dystrybuuje następujące kanały: filmowe Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Action, FilmBox Family i FilmBox ArtHouse oraz tematyczne Kino Polska Muzyka, DocuBox HD, FightBox HD, FunBox UHD, Fast&FunBox HD, 360 Tunebox, FashionBox HD, Gametoon HD, Erox HD i Eroxxx HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...
reklama