reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zoom TV odświeżył oprawę graficzną [wideo]

dodano: 2019-08-28 18:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Kino Polska TV

Zoom TV Kanał Zoom TV, którego nadawcą jest Kino Polska TV SA, odświeżył oprawę graficzną. Ofertę programową stacji – pełną humoru, kontrowersyjnych tematów i tajemniczych zjawisk – podkreślają od teraz tabloidowe elementy graficzne, żywsze kolory i charakterystyczna czcionka. Nowym hasłem Zoom TV jest HUMOR SKANDAL TAJEMNICA, które dobrze wyraża charakter kanału.

Zoom TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odświeżona oprawa graficzna Zoom TV nawiązuje do stylistyki tabloidu. Kanał poszerza dotychczasową kolorystykę (kolory bordowy i biały) o intensywne odcienie niebieskiego, różowego i żółtego, wprowadza charakterystyczną dla tabloidów czcionkę, bazuje na dużej typografii oraz prostych i czytelnych komunikatach. Logo kanału pozostało bez zmian.
 

Zoom TV to bezkompromisowa telewizja, która porusza kontrowersyjne tematy, opowiada o tajemniczych zjawiskach i serwuje humor dla każdego. Odświeżona oprawa graficzna i nowe hasło kanału – HUMOR SKANDAL TAJEMNICA – zdecydowanie lepiej odzwierciedlają wszystko to, czym jest Zoom TV. Wierzymy, że odświeżona oprawa dobrze podkreśla też jesienną ofertę programową stacji

– mówi Bogusław Kisielewski, prezes zarządu Kino Polska TV SA.

Dyrektorem programowym Zoom TV jest Rafał Freyer.

W I półroczu 2019 roku Zoom TV odnotował wzrost wszystkich najważniejszych wskaźników oglądalności i był liderem MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej wśród kanałów komercyjnych. Udział kanału w oglądalności widowni komercyjnej wyniósł 0,52 proc. i był to najlepszy półroczny wynik w historii tej stacji. Zoom TV zanotował wzrost o prawie 49 proc. w porównaniu z I półroczem 2018 (SHR%, All 16-49). Wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej kanał zanotował od stycznia do czerwca 2019 roku oglądalność na poziomie 0,76 proc., o ponad 33 proc. więcej niż w pierwszych sześciu miesiącach 2018 roku (SHR%, All TV Terrestrial 16-49).

* źródło danych: Nielsen Audience Measurement, dane liveMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ Optima Combo HEVC HD+IP Multistream

Mały, satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...
reklama