reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zoom TV odświeżył oprawę graficzną [wideo]

dodano: 2019-08-28 18:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Kino Polska TV

Zoom TV Kanał Zoom TV, którego nadawcą jest Kino Polska TV SA, odświeżył oprawę graficzną. Ofertę programową stacji – pełną humoru, kontrowersyjnych tematów i tajemniczych zjawisk – podkreślają od teraz tabloidowe elementy graficzne, żywsze kolory i charakterystyczna czcionka. Nowym hasłem Zoom TV jest HUMOR SKANDAL TAJEMNICA, które dobrze wyraża charakter kanału.

Zoom TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Odświeżona oprawa graficzna Zoom TV nawiązuje do stylistyki tabloidu. Kanał poszerza dotychczasową kolorystykę (kolory bordowy i biały) o intensywne odcienie niebieskiego, różowego i żółtego, wprowadza charakterystyczną dla tabloidów czcionkę, bazuje na dużej typografii oraz prostych i czytelnych komunikatach. Logo kanału pozostało bez zmian.
 

Zoom TV to bezkompromisowa telewizja, która porusza kontrowersyjne tematy, opowiada o tajemniczych zjawiskach i serwuje humor dla każdego. Odświeżona oprawa graficzna i nowe hasło kanału – HUMOR SKANDAL TAJEMNICA – zdecydowanie lepiej odzwierciedlają wszystko to, czym jest Zoom TV. Wierzymy, że odświeżona oprawa dobrze podkreśla też jesienną ofertę programową stacji

– mówi Bogusław Kisielewski, prezes zarządu Kino Polska TV SA.

Dyrektorem programowym Zoom TV jest Rafał Freyer.

W I półroczu 2019 roku Zoom TV odnotował wzrost wszystkich najważniejszych wskaźników oglądalności i był liderem MUX 8 naziemnej telewizji cyfrowej wśród kanałów komercyjnych. Udział kanału w oglądalności widowni komercyjnej wyniósł 0,52 proc. i był to najlepszy półroczny wynik w historii tej stacji. Zoom TV zanotował wzrost o prawie 49 proc. w porównaniu z I półroczem 2018 (SHR%, All 16-49). Wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej kanał zanotował od stycznia do czerwca 2019 roku oglądalność na poziomie 0,76 proc., o ponad 33 proc. więcej niż w pierwszych sześciu miesiącach 2018 roku (SHR%, All TV Terrestrial 16-49).

* źródło danych: Nielsen Audience Measurement, dane live


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

139 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...
reklama