reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2019-11-22 - 2019-11-23 - 2019-11-24

Eurosport pokaże turnieje WTA w Rosji

dodano: 2019-08-30 16:07
autor: Jan Borejko | źródło: WTA/Eurosport

Eurosport 1 Eurosport, marka sportowa Discovery, nabyła wyłączne prawa do transmisji tenisowych turniejów WTA w RosjiNowa umowa wejdzie w życie od stycznia 2020 r. - przewiduje ona, że Eurosport pokaże w Rosji każde duży turniej WTA przez następne 4 lata. Obejmie to 47 turniejów WTA na całym świecie i ponad 800 meczów wyprodukowanych do emisji rocznie dostępnymi w serwisie transmisji strumieniowej Eurosport Player.

WTA World Tour Birmingham


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kompleksowa relacja z 21 turniejów WTA będzie dostępna w kanale Eurosport 1 - z maksymalnie 350 godzinami transmisji na żywo z najważniejszych wydarzeń WTA - oraz w Eurosport Gold, który zajmie 900 godzin pozostałych turniejów WTA Premier.

Komentując partnerstwo z WTA, Laurent Prud'homme, SVP Rights Acquisitions & Syndication w Eurosporcie, powiedział:
 

- Zwiększenie naszej wyłącznej pozycji w tenisie jest ogromną wygraną dla fanów tenisa w Rosji, którzy będą cieszyć się lepszą relacją z najlepszych graczy na świecie, i lokalni bohaterowie, co tydzień, co tydzień. Z dziesięcioma rosyjskimi graczami ze 100 najlepszych w rankingach WTA zainteresowanie tenisem nigdy nie było większe, a Eurosport wzmocni pasję ludzi do sportu, dostarczając najlepsze wrażenia i treści na wszystkich ekranach. Z przyjemnością współpracujemy z WTA i cieszymy się na maksymalizację skali naszych relacji z superwizją fanów tenisa w Rosji na wszystkich platformach i urządzeniach Eurosport. Dodając ekskluzywne wydarzenia WTA do naszego bezprecedensowego portfolio tenisowego i innowacyjny zasięg wszystkich czterech Grand Slam i ATP Tour

 Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Tenis


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Matrix HDMI 2x2 4K

Rozdzielacz, przełącznik HDMI: 2 wejście - 2 wyjścia (zgodny z...

190 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...
reklama