reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eurosport pokaże turnieje WTA w Rosji

dodano: 2019-08-30 16:07
autor: Jan Borejko | źródło: WTA/Eurosport

Eurosport 1 Eurosport, marka sportowa Discovery, nabyła wyłączne prawa do transmisji tenisowych turniejów WTA w RosjiNowa umowa wejdzie w życie od stycznia 2020 r. - przewiduje ona, że Eurosport pokaże w Rosji każde duży turniej WTA przez następne 4 lata. Obejmie to 47 turniejów WTA na całym świecie i ponad 800 meczów wyprodukowanych do emisji rocznie dostępnymi w serwisie transmisji strumieniowej Eurosport Player.

WTA World Tour Birmingham


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kompleksowa relacja z 21 turniejów WTA będzie dostępna w kanale Eurosport 1 - z maksymalnie 350 godzinami transmisji na żywo z najważniejszych wydarzeń WTA - oraz w Eurosport Gold, który zajmie 900 godzin pozostałych turniejów WTA Premier.

Komentując partnerstwo z WTA, Laurent Prud'homme, SVP Rights Acquisitions & Syndication w Eurosporcie, powiedział:
 

- Zwiększenie naszej wyłącznej pozycji w tenisie jest ogromną wygraną dla fanów tenisa w Rosji, którzy będą cieszyć się lepszą relacją z najlepszych graczy na świecie, i lokalni bohaterowie, co tydzień, co tydzień. Z dziesięcioma rosyjskimi graczami ze 100 najlepszych w rankingach WTA zainteresowanie tenisem nigdy nie było większe, a Eurosport wzmocni pasję ludzi do sportu, dostarczając najlepsze wrażenia i treści na wszystkich ekranach. Z przyjemnością współpracujemy z WTA i cieszymy się na maksymalizację skali naszych relacji z superwizją fanów tenisa w Rosji na wszystkich platformach i urządzeniach Eurosport. Dodając ekskluzywne wydarzenia WTA do naszego bezprecedensowego portfolio tenisowego i innowacyjny zasięg wszystkich czterech Grand Slam i ATP Tour

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Tenis


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...

Konwerter Quad Fuba DEK 417 LTE

Markowy, poczwórny konwerter Universal LNB Quad Fuba z filtrem LTE....

175 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 199 zł Więcej...
reklama