reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
 • Zaloguj

Nowa ramówka CNN International

dodano: 2019-09-18 13:45
autor: Jakub Sulisz | źródło: CNN

CNN International Ciril Vanier CNN International od 23 września wprowadzi dwa nowe programy wieczorne nadawane z siedziby w Londynie: „The Brief” i „Your World Today” oraz wydłuży o godzinę produkcję transmitowaną z Abu Zabi, „Connect the World”.

CNN International Bianca Nobilo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa propozycja od CNNI, The Brief z Biancą Nobilo nadawana będzie na żywo w weekendy o godz. 23:00 CET prosto z Londynu. Prowadząca przedstawi widzom wnikliwe spojrzenie na najważniejsze wydarzenia i historie z ostatnich 24 godzin. Ten dynamiczny, półgodzinny program, będzie przybliżał nie tylko newsy z Wielkiej Brytanii, ale również z całego świata, uzupełnione o specjalnie przygotowane przez CNN raporty.
O 0:00 CET Isa Soares i Cyril Vanier w programie Your World Today podzielą się najważniejszymi oraz najgłośniejszymi wydarzeniami bieżącego dnia ze świata. Dla widzów z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki przytoczą również kontekst tych wiadomości, które zdominowały ostatnie 24 godziny, aby mogli uzyskać ich szerszy obraz. Podobnie część programu będzie skierowana specjalnie do widzów z Azji.

Nowe, nadawane z Londynu programy to efekt dobrze przyjętej premiery CNN Newsroom z Maxem Fosterem, który jest emitowany w dni powszednie o godz. 14:00 CET. 

Dodatkowo CNN International wydłuży o godzinę flagowy program stacji, transmitowany codziennie na żywo z Abu Zabi, Connect the World z Becky Anderson w roli prowadzącej. Pozwoli to zaprezentować widzom bardziej pogłębione wywiady z kluczowymi osobistościami kształtującymi polityczne oblicze Bliskiego Wschodu. Będzie on emitowany w godzinach 16:00 – 18:00 CET.

Weekendowa ramówka CNNI zostanie również wzbogacona o CNN Newsroom z Robyn Curnow oraz Michaelem Holmesem. Program będzie nadawany prosto z centrali CNN w Atlancie. 

Mike McCarthy, Senior Vice President of Programming i General Manager, CNN International, powiedział: Cieszymy się, że uruchamiamy nowe programy, które będą stanowić kluczową część naszego wiodącego pasma wieczornego na rynku europejskim i porannych audycji w Azji. Ponadto, wraz z rozwojem »Connect the World«, powracamy do większego zaangażowania w sprawy na Bliskim Wschodzie. Międzynarodowy zasięg jest podstawą tego, co czyni CNN wyjątkowym, a my jesteśmy zobowiązani do dostarczania najwyższej jakości dziennikarstwa dla odbiorców na całym świecie.


Poniższe godziny emisji programów CNNI, z uwzględnieniem nowości w line-upie, obowiązują od 23 września:
 • 14:00 CET    CNN Newsroom z Maxem Fosterem (CNN London)
 • 14:30 CET    World Sport (CNN Atlanta)
 • 15:00 CET     First Move z Julią Chatterley (NYSE)
 • 16:00 CET     Connect the World z Becky Anderson (CNN Abu Dhabi)
 • 17:00 CET     Connect the World z Becky Anderson (CNN Abu Dhabi)
 • 18:00 CET     The Express (NYSE)
 • 19:00 CET     Amanpour (CNN London)
 • 20:00 CET     Hala Gorani Tonight (CNN London)
 • 21:00 CET     Quest Means Business (CNN New York)
 • 22:00 CET     The Lead z Jakiem Tapperem (CNN Washington)
 • 23:00 CET     The Brief z Biancą Nobilo (CNN London)
 • 23:30 CET     World Sport (CNN Atlanta)
 • 00:00 CET    Your World Today z Isą Soares i Cyril Vanier (CNN London, 2 godziny)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

419 zł Więcej...