reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VOXup - nowy darmowy kanał niemieckiej grupy RTL

dodano: 2019-09-25 20:01 | aktualizacja: 2019-09-26 16:29
autor: Janusz Sulisz | źródło: Infosat/RTL/parabola.cz

Voxup VOX up logo 360px.jpg 1 grudnia 2019 r. na rynku niemieckim pojawi się nowy kanał telewizji RTL - VOXup. Potwierdzili to dyrektorzy RTL Matthias Dang i Stephan Schäfer w wywiadzie dla magazynu „Horizont”. Niekodowany VOXup będzie nadawany z Astry 19,2°E.

satkurier.pl
RTL kanały siedziba Kolonia 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
RTL oficjalnie ogłosił tę informację 25 września w Kolonii. VOXup będzie, skierowanym głównie do kobiet, spin-offem kanału VOX. Stacja będzie początkowo dostępna FTA w SD przez satelitę Astra 19,2°E. Ponadto grupa medialna RTL dąży do dystrybucji w sieciach kablowych i IPTV.

Nadawca jest obecnie w trakcie procesu licencjonowania. Szefem stacji będzie Oliver Schablitzki, który jest już odpowiedzialny za kanały Nitro i RTLplus.

Ramówka będzie obejmowała rozszerzone wersje popularnych formatów VOX, takich jak „Das perfekte Dinner” czy „Shopping Queen”, oraz wysokiej jakości amerykańskie seriale fikcji. Ponadto planowane jest uruchomienie własnej produkcji na potrzeby VOXup.

VOXup byłby już 9. kanałem grupy medialnej RTL. Motywacja do uruchomienia kolejnego bezpłatnego kanału telewizyjnego wynika z silnej wiary w telewizję liniową. Najnowsze dotychczas uruchomione kanały RTLplus i Nitro szybko ugruntowały swoją pozycję na rynku niemieckim, a operator uważa, że ​​nowy projekt kanału VOXup znajdzie widzów.

VOXup uzupełni program głównej stacji VOX. Co ciekawe te same okna reklamowe zostaną uruchomione zarówno w kanale VOX, jak i VOXup, co byłoby nowością na niemieckim rynku telewizyjnym.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

10 zł Więcej...

Mini PC Android HK1 Box 8K

DI-WAY AND-HK1 to urządzenie - player 8K UHD, który działa...

299 zł Więcej...
reklama