reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zapowiedzi programowe Sundance TV w listopadzie

dodano: 2019-10-29 17:07
autor: Jakub Sulisz | źródło: Sundance TV

On the Spot: Children of the Enemy Sundance TV W listopadzie w Sundance TV polecić warto serię dokumentalną „On the Spot: Children of the Enemy”, w której para dziennikarzy – Eszter Cseke i András S. Takács prezentuje historie ludzi urodzonych w niewłaściwym miejscu i w niewłaściwym czasie. Bohaterowie serii w dzieciństwie doświadczyli najczarniejszych momentów historii XX wieku: II wojny światowej, wojny w Wietnamie, oblężenia Sarajewa, uwięzienia w komunistycznych obozach pracy, obozie koncentracyjnym w Korei Północnej czy niesławnym więzieniu Czerwonych Khmerów. Jak udało im się przeżyć? I jak, w dorosłym już życiu, radzą sobie ze strasznymi doświadczeniami z przeszłości? Jak mogą wykorzystać ten cud przetrwania? 

On the Spot: Children of the Enemy Sundance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
ON THE SPOT: Children of the Enemy
Seria dokumentalna opowiadająca o ludziach, którzy urodzili się w niewłaściwym miejscu w niewłaściwym czasie. Jako dzieci doświadczyli najczarniejszych momentów historii XX wieku: II wojny światowej, wojny w Wietnamie, oblężenia Sarajewa, uwięzienia w komunistycznych obozach pracy, obozie koncentracyjnym w Korei Północnej czy niesławnym więzieniu Czerwonych Khmerów. Jak udało im się przeżyć? I jak, w dorosłym już życiu, radzą sobie ze strasznymi doświadczeniami z przeszłości? Jak mogą wykorzystać ten cud przetrwania?

Akcja tej skupionej na bohaterach serii rozgrywa się w teraźniejszości, ale ściśle wiąże się z historią: analizujemy jak okoliczności narodzin wpływają na nasze życie, czy traumy mogą być dziedziczone i jakie strategie różne osoby stosują, żeby przepracować doświadczenia z przeszłości.
W niedziele o godz. 21:00 Premiera: 3 listopada

STRIKING OUT - sezon 2
Prawniczka Tara Rafferty (Amy Huberman) w 1. sezonie serialu rozpoczęła nowe, samodzielne życie. Teraz dowiaduje się, że detektyw Meg (Fiona O’Shaughnessy) pracuje nie tylko dla niej, ale także dla Richarda Dunbara (Paul Antony-Barber) – ojca jej byłego narzeczonego Erica. Okazuje się, że Meg przekazała Dunbarowi pewne informacje, które mogą zaszkodzić jednej z prowadzonych przez nią spraw. Tara i jej były narzeczony Eric Dunbar (Rory Keenan) starają sie zachować profesjonalne relacje podczas swoich częstych spotkań zawodowych. Eric w tajemnicy pomaga prawniczce w śledztwie, nad którym pracuje z Vincentem Pike’em (Neil Morrissey). Kobieta wie, że dochodzenie może doprowadzić do oskarżenia ojca Erica o korupcję, która jak się później okaże, jest wszechobecna, a skorumpowanymi są osoby, po których nikt by się tego nie spodziewał. Po tych rewelacjach Eric podejmuje decyzję, że dalej będzie pomagać Tarze i prowadzić śledztwo w sprawie własnej firmy i swojego ojca.
W czwartki o 22:00 Ostatni odcinek: 14 listopada

HELL ON WHEELS - sezon 5
Serial przenosi widza do Stanów Zjednoczonych z czasów po wojnie secesyjnej i pokazuje trudy, jakie zostały podjęte, by odbudować ten kraj po
najkrwawszej wojnie w jego historii. Produkcja przedstawia różnorakie aspekty życia w USA w tamtych czasach: zinstytucjonalizowaną chciwość i korupcję, doświadczenie imigracyjne, sytuację wyemancypowanych Afroamerykanów w czasach rekonstrukcji oraz proces niszczenia ziem rdzennych Amerykanów i ich społeczności w imię postępu.
We wtorki o 22:00

MAD MEN - sezonN 7B
Akcja serialu skupia się wokół postaci Dona Drapera, jednego z najlepszych specjalistów od reklamy w branży i notorycznego kobieciarza oraz jego współpracowników z agencji reklamowej Sterling Cooper Draper Pryce. Don oczarowuje zarówno klientów w sali konferencyjnej, jak i kochanki w sypialni, ale też z trudem próbuje nadążyć za szybko zmieniającymi się czasami czując na plecach oddech młodszych konkurentów, którzy już depczą mu po piętach.

Serial pokazuje również podział społecznych ról kobiet i mężczyzn odkrywając prawdziwą ludzką naturę kryjącą się pod postacią tradycyjnych wartości rodzinnych lat 60. XX wieku.
Od 21 listopada w czwartki o 22:00


STRACH I DRESZCZYK EMOCJI

DO KORZENI
Mężczyzna nie może poradzić sobie z rodzinną tragedią, która prześladuje go od dzieciństwa.
Piątek 1 listopada o 22:00

THE AMERICAN SIDE
Badając tajemnicze samobójstwo w Niagara Falls, kiepsko opłacany detektyw trafia na trop teorii spiskowej, która dotyczy rewolucyjnego wynalazku Nikoli Tesli.
Piątek 8 listopada o 22:00

FINAL
Bill budzi się ze śpiączki w szpitalu, bredząc o eksperymentowaniu na tkankach, o zastrzykach, transplantacjach organów i tym, że był poddany
mrożeniu kriogenicznemu. Mężczyzna musi zmierzyć się ze wspomnieniami wypadku samochodowego i śmierci ojca, halucynacjami i atakami wściekłości, starając się jednocześnie poskładać swoją historię z pomocą samotnej psycholożki Ann, przysłanej do szpitala, żeby ocenić, czy Bill może już go opuścić.

W trakcie konfrontacyjnych, pełnych seksualnego napięcia sesji, Bill przechodzi z doskonałej autodiagnozy do paranoicznych fantazji, ale leczenie
idzie w coraz lepszym kierunku. Jednak nie wszystko jest takim, jakim się wydaje.
Piątek 15 listopada o 22:00

ZDERZENIE
Przeniesiona do postapokaliptycznej przyszłości grupa ludzi stara się wrócić do naszych czasów, aby uratować siebie i resztę ludzkości.
Piątek 22 listopada o 22:00

PATRICK
Młoda pielęgniarka pracująca w prywatnej klinice odkrywa, że jeden z pacjentów znajdujących się w stanie śpiączki dysponuje niezwykle złowrogimi mocami.
piątek 29 listopada o 22:00


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...
reklama