reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ uruchomi kanał Olympia TV

dodano: 2019-11-11 17:40 | aktualizacja: 2019-11-12 11:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CNews/20minutes.fr

Olympia TV Francuska Grupa CANAL+ zapowiedziała uruchomienie w styczniu 2020 roku kanału Olympia TV poświęconego teatrowi, operze, baletowi, koncertom, występom cyrkowym oraz wielu innym wydarzeniom kulturalnym i rozrywkowym. Olympia to słynna sala koncertowa w Paryżu. Właśnie od niej nazwę wziął ten nowy kanał Grupy CANAL+.

Olympia TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Olympia TV, który będzie nadawany od 21 stycznia 2020 roku tylko wieczorami w godz. od 21:00 do 1:00, znajdzie się wyłącznie w ofertach CANAL+ i myCANAL. Sponsorem kanału jest francuski aktor, reżyser i scenarzysta filmowy, teatralny i telewizyjny Francis Huster.

Każdego dnia stacja będzie skupiać się na innych tematach: współczesny teatr w poniedziałki; koncerty pop/rock we wtorki; nowoczesny cyrk, magia i muzyczne występy w środy; humor w czwartek; klasyki teatralne w piątki; opery i balety w soboty oraz kultowe i międzynarodowe koncerty w niedziele.

Zapowiedziano już pokazy koncertów takich artystów i zespołów, jak: Eddy de Pretto, Calogero, Clara Luciani, Arthur H, Angèle, Lou Doillon, Kyle Eastwood, Hugh Coltman, We are 4, Johnny Hallyday, Barbara, Queen, U2, Sting, Ben Harper, Bonnie Tyler, Youssou’n Dour, Enrico Macias, Gipsy Kings i Quincy Jones.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV + Gogle + LCD

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

569 zł Więcej...
reklama