reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Samul członkiem zarządu TVN Discovery Polska

dodano: 2019-12-20 17:27
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN Discovery Polska

Michał Samul Zgodnie z zapowiedziami, 21 grudnia br. Michał Samul obejmuje stanowisko szefa Pionu Informacji TVN. Jednocześnie dołącza do zarządu TVN Discovery Polska.

Michał Samul


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z dniem 21 grudnia Michał Samul przejmuje funkcje redaktora naczelnego TVN24 i „Faktów” oraz szefa Pionu Informacji TVN od Adama Pieczyńskiego, który postanowił zakończyć karierę zawodową. Jako członek zarządu TVN Discovery Polska Samul będzie odpowiadał za wszystkie kanały i programy informacyjne oraz newsowe serwisy online nadawcy.
 

Bardzo się cieszę, że Michał obejmuje stery w pionie newsów. Wiem, że znakomicie zna i rozumie wyzwania, przed którymi stoją dziś media informacyjne. Jestem przekonany, że będzie doskonałym liderem transformacji cyfrowej, która w nich obecnie zachodzi

– powiedział Piotr Korycki, prezes i dyrektor zarządzający TVN Discovery Polska.

Michał Samul związany jest z TVN24, pierwszą polską telewizją informacyjną, od początku jej istnienia. Od 2001 roku był wydawcą anteny, w 2003 roku został szefem Zespołu Redaktorów, a następnie także Zespołu Wydawców stacji.

Od chwili uruchomienia TVN24 współpracował z Adamem Pieczyńskim. Przez ostatnie 12 lat był zastępcą redaktora naczelnego, od 2014 roku zajmował stanowisko dyrektora Departamentu Programów i Nowych Mediów TVN24. Odpowiadał w tym czasie m.in. za współpracę z innymi mediami, rekrutację dziennikarzy, wydania specjalne, wieczory wyborcze, wprowadzanie nowych programów i pasm. Nadzorował też pracę szefów portali informacyjnych TVN24.

Przed dołączeniem do zespołu TVN24 Samul związany był z Wizją TV, a wcześniej współpracował m.in. z TVP (TAI). Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama