reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

CBS Reality HD w ofercie sieci Multimedia Polska

dodano: 2020-01-01 23:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Multimedia Polska W środę, 1 stycznia 2020 roku oferta sieci Multimedia Polska powiększyła się o kanał CBS Reality HD, który znalazł się na pozycji 188. Równocześnie z pakietów tego operatora wycofana została stacja CBS Action.

Multimedia Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał CBS Action to wspólny projekt grup AMC Networks International i CBS. Stacja zadebiutowała w Polsce 3 grudnia 2012 roku, ale testową emisję prowadzono od września. W ramówce CBS Action widzowie mogli znaleźć dokumenty, filmy i seriale - sensacyjne, kryminalne, przygodowe, fantastyczne, biograficzne, akcji, grozy, thrillery czy horrory. W nocy z 31 grudnia 2019 roku na 1 stycznia 2020 roku, w wyniku decyzji nadawcy, stacja ta zakończyła nadawanie w Polsce (więcej tutaj).

Kanał CBS Reality to wspólny projekt grup AMC Networks International i CBS. Stacja w standardowej rozdzielczości zadebiutowała w Polsce w 1999 roku jako Reality TV. W 2006 roku nadawca podjął decyzję o zmianie marki tego kanału na Zone Reality. 3 grudnia 2012 roku stacja ta ponownie zmieniła nazwę - tym razem na CBS Reality, co było wynikiem nawiązania współpracy nadawcy z grupą CBS. 23 września 2019 roku uruchomiono CBS Reality w wysokiej rozdzielczości (CBS Reality HD). Wersje SD i HD tego kanału mają identyczne ramówki. W ofercie stacji widzowie znajdą filmy i seriale dokumentalne, programy rozrywkowe oraz magazyny poświęcone m.in. zagadnieniom medycznym, kryminalnym czy historycznym (więcej tutaj).
 
Jackie Malton w serialu „Detektyw Malton kontra zbrodnia”, emitowanym w kanale CBS Reality HD, foto: Will Ireland/PinPep
Jackie Malton w serialu „Detektyw Malton kontra zbrodnia”, emitowanym w kanale CBS Reality HD, foto: Will Ireland/PinPep


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...