reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Małgorzata Seck wiceprezes ds. programowych w CANAL+

dodano: 2020-01-07 15:11
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CANAL+/satkurier.pl

Małgorzata Seck 20 stycznia br. Małgorzata Seck dołączy do CANAL+ w Polsce i obejmie stanowisko wiceprezesa ds. programowych. Zastąpi na tym stanowisku Edytę Sadowską, która łączyła równolegle pozycję prezesa zarządu i wiceprezesa ds. programowych CANAL+.

Platforma CANAL+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Małgorzata Seck będzie odpowiadać w CANAL+ m.in. za strategię programową, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, współpracę z kanałami zewnętrznymi oraz strategiczne partnerstwa biznesowe.
 

Budowa atrakcyjnej dla widza oferty programowej to strategiczny cel CANAL+ w Polsce, dlatego pozycja wiceprezesa ds. programowych jest jednym z kluczowych stanowisk w naszej organizacji. Jestem przekonana, że Małgorzata Seck razem z całym zespołem programowym CANAL+ będą nadal budować najlepszą ofertę treści premium na polskim rynku.

- powiedziała Edyta Sadowska, prezes zarządu i dyrektor generalna CANAL+.

Małgorzata Seck posiada ponad 20 lat doświadczenia z obszaru TV i VOD. W trakcie swojej kariery zawodowej odpowiadała m.in. za tworzenie i zarządzanie kanałami TV, rozwijanie oferty i produktów telewizji płatnej oraz nadzór nad produkcjami telewizyjnymi i filmowymi.

W połowie grudnia ub.r. T-Mobile Polska poinformowało, że od stycznia 2020 roku Małgorzata Seck pokieruje w tej firmie rozwojem usług TV. Komunikat został jednak już usunięty ze strony, a 7 stycznia CANAL+ poinformowało, że Seck obejmie w tej firmie stanowisko wiceprezesa ds. programowych.
 
Małgorzata Seck
wiceprezes ds. programowych CANAL+ w Polsce od 20.01.2020 r.

Małgorzata Seck przez ostatnie cztery lata była związana z Orange Polska, gdzie na stanowisku dyrektora telewizji i kontentu odpowiadała m.in. za tworzenie i realizację strategii obejmującej produkty oraz usługi TV i VOD. W latach 2013-2014 związana była z operatorem Netia, gdzie pełniła funkcję dyrektora ds. rozwoju produktów wideo. Wcześniej, w latach 1998-2013, zajmowała stanowisko dyrektora kanałów MiniMini+, MiniMax/ZigZap, Hyper, Kuchnia+ i Domo+ w CANAL+ Cyfrowy S.A.

Małgorzata Seck ukończyła Filmoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim. Posiada również tytuł magistra Université de Lyon II, na kierunku Kino i Media oraz MBA Akademii Leona Koźmińskiego.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyrząd do zarabiania Kabli Opticum

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

39 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM900 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy model DM900...

1 290 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...
reklama