reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bajkowe Ferie dla wszystkich abonentów Jambox

dodano: 2020-01-13 11:55
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Jambox

Jambox Od 13 stycznia do 23 lutego br. wszyscy abonenci telewizji Jambox będą mogli oglądać kanały dziecięce CBeebies, Polsat JimJam, Nicktoons i 2x2 bez dodatkowych opłat. Będą one odkodowane w okresie ferii zimowych trwających w całej Polsce, niezależnie od województwa. To 42 zimowe dni bogate w bajki i programy dla młodszych oraz starszych dzieci. W tym roku po raz pierwszy Telewizja Jambox organizuje bajkowe ferie dla abonentów wszystkich pakietów.

Jambox Bajkowe Ferie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały, które biorą udział w akcji „Bajkowe Ferie z Jambox”:

2x2 oferuje najlepsze seriale animowane z całego świata, w tym nowe, do tej pory nieemitowane, jak również najgorętsze premiery ostatnich lat oraz kultowe pozycje lat ubiegłych. To także raj dla miłośników kreskówek anime, dobrej muzyki i gier wideo.

CBeebies to kanał telewizyjny skierowany do dzieci - od niemowlaków, poprzez 3-4-letnie maluchy, aż do starszych przedszkolaków. Świat CBeebies jest pełen barw, opowieści, odkryć i śmiechu, zaś przyjazne postaci - Charlie i Lola czy Teletubisie - pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię. Programy takie, jak „Pan Robótka” czy „Kucharz duży, kucharz mały” podsuwają małym widzom pomysły na znakomite, twórcze zabawy. Zróżnicowana ramówka zapewnia szeroki wybór programów, pomyślanych tak, by dawać dzieciom możliwość nauki poprzez zabawę.

Polsat JimJam przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym od 2 do 6 lat oraz ich rodziców i opiekunów. To bezpieczne, inspirujące i angażujące programy, które zostały stworzone specjalnie po to, żeby wspomagać emocjonalny, intelektualny i społeczny rozwój dziecka. Na kanale emitowane są produkcje znane dzieciom na całym świecie, m.in. „Bob Budowniczy”, „Tomek i przyjaciele” czy „Strażak Sam”.

Nicktoons skierowany jest do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W jego ramówce znajdują się m.in. serial „Mysticons”, przenosząca widzów do tajemniczego domu animacja „Witajce w Wayne”, a także produkcja przedstawiające niezwykłe perypetie energicznej bestii pt. „Bunsen, ty bestio!”. W ofercie Nicktoons nie brakuje również uwielbianych przez młodych widzów emocjonujących i pełnych humoru animacji, takich jak „Jimmy Neutron: Mały geniusz”, „Wojownicze Żółwie Ninja” i „SpongeBob Kanciastoporty”.Kanały 2x2, CBeebies i Polsat JimJam na co dzień znajdują się w pakiecie Więcej Bajek, na pozycjach kolejno 286, 282 i 280. Kanał CBeebies jest również w pakiecie Bogatym. Nicktoons na co dzień jest dostępny w pakietach Korzystny, Bogaty, Wielotematyczny Super HD, Wielotematyczny Mega HD pod numerem 273.


Aby korzystać z pakietu Bajkowe Ferie (CBeebies, Polsat JimJam, Nicktoons i 2x2) bez dodatkowych opłat, należy go sobie otworzyć samemu. Wystarczy „wyklikać” z pilota lub w Jambox go! wskazany pakiet. Najnowszy pakiet nosi nazwę: .Otwarte Okno Bajkowe Ferie. Po „zamknięciu okna” pakiet wyłączy się automatycznie, nie będą się z tym wiązały żadne opłaty.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...
reklama