reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

25-27.01 Polsat Sport: Puchary, mistrzostwa i derby

dodano: 2020-01-25 01:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 25-26 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Eredivisie, Emirates FA Cup, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, bobsleje, biathlon, narciarstwo dowolne, snowboard, łyżwiarstwo figurowe, short track, Ultimate Fighting Championship (UFC) oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Play, Polsat Viasat Explore, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

25 stycznia (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Idre, Polsat Sport News

12:00 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

13:00 Emirates FA Cup, 4. runda: Brentford FC Londyn - Leicester City FC, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

13:00 (Eurosport 1) i 13:05 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Pokljuce: pojedyncza sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

13:25 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa Europy w Graz: program dowolny par tanecznych, Polsat Sport News

14:00 short track: mistrzostwa Europy w Debreczynie, Ipla

14:45 PlusLiga: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:50 biathlon, Puchar Świata w Pokljuce: sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra

14:55 Serie A Tim: SPAL 2013 Ferrara - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 4

15:00 SuperLega: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Gas Sales Piacenza, Ipla

15:25 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 2

15:40 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - FC Barcelona, Eleven Sports 1

15:55 Emirates FA Cup, 4. runda: Southampton FC - Tottenham Hotspur FC Londyn, Eleven Sports 3
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

16:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

16:20 short track, mistrzostwa Europy w Debreczynie: biegi finałowe kobiet i mężczyzn na 500 m, Polsat Sport News

16:30 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:50 short track, mistrzostwa Europy w Debreczynie: bieg finałowy kobiet na 500 m, Polsat Sport News

17:00 short track, mistrzostwa Europy w Debreczynie: bieg finałowy mężczyzn na 500 m, Polsat Sport News

17:00 Serie A Tim: „Serie A Mid Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

17:25 short track, mistrzostwa Europy w Debreczynie: bieg półfinałowy sztafet kobiet, Polsat Sport News

17:30 PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - BKS Visla Bydgoszcz, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra

17:40 short track, mistrzostwa Europy w Debreczynie: bieg półfinałowy sztafet mężczyzn, Polsat Sport News

17:55 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

18:00 short track, mistrzostwa Europy w Debreczynie: ceremonia medalowa, Polsat Sport News

18:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - FC Schalke 04 Gelsenkirchen, Eleven Sports 1

18:25 Emirates FA Cup, 4. runda: Hull City AFC - Chelsea FC Londyn, Eleven Sports 2
komentują: Patryk Mirosławski i Filip Kapica

18:30 łyżwiarstwo figurowe: mistrzostwa Europy w Graz: program dowolny solistek, Polsat Sport News

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:40 Eredivisie: Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

20:00 „Trening na końcu świata: Wojownicy Masajów, Kenia” - serial dokumentalny, Polsat Viasat Explore

20:25 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Torino FC Turyn - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:30 SuperLega: Vero Volley Monza - Top Volley Cisterna, Polsat Sport Extra

20:30 PlusLiga: GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

22:30 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:30 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 25 na 26 stycznia (z soboty na niedzielę)
1:00 snowboard: Puchar Świata w Piancavallo, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

26 stycznia (niedziela)
7:07 snowboard: Puchar Świata w Big White, Polsat Sport News

8:07 snowboard: Puchar Świata w Big White, Polsat Sport News

9:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Tremblant, Polsat Sport News

10:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Tremblant, Polsat Sport News

10:30 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

11:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

11:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Idre, Polsat Sport News

11:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

11:55 La Liga Santander: Atletico Madryt - CD Leganes, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:05 (Polsat Sport Extra) i 12:15 (Eurosport 2) biathlon, Puchar Świata w Pokljuce: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

12:25 Serie A Tim: Inter Mediolan - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

13:00 La Liga Santander: Celta Vigo - SD Eibar, Eleven Sports 3

13:10 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

13:30 bobsleje: Puchar Świata w Königssee, Ipla

13:55 Emirates FA Cup, 4. runda: Manchester City FC - Fulham FC Londyn, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

16:00 short track: mistrzostwa Europy w Debreczynie, Ipla

14:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:30 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa Europy w Graz: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

14:30 Eredivisie: FC Groningen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

14:45 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:50 (Polsat Sport Extra) i 15:00 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Pokljuce: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:00 SuperLega: Allianz Milano - Sir Safety Conad Perugia, Ipla

15:00 Bundesliga: Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 4

15:55 Emirates FA Cup, 4. runda: Tranmere Rovers FC Birkenhead - Manchester United FC Stretford, Eleven Sports 1
komentują: Julian Kowalski i Mateusz Majak

15:55 La Liga Santander: Getafe CF - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 3

16:00 short track, mistrzostwa Europy w Debreczynie: bieg półfinałowy kobiet na 3000 m, Polsat Sport Extra

16:10 short track, mistrzostwa Europy w Debreczynie: bieg półfinałowy mężczyzn na 3000 m, Polsat Sport Extra

16:30 short track, mistrzostwa Europy w Debreczynie: finałowy bieg sztafet kobiecych, Polsat Sport Extra

16:40 short track, mistrzostwa Europy w Debreczynie: finałowy bieg sztafet męskich, Polsat Sport Extra

16:45 Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Twente Enschede, Polsat Sport Premium 1

16:55 short track, mistrzostwa Europy w Debreczynie: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

17:25 KSW49, Polsat Sport Fight

17:30 Liga Siatkówki Kobiet: ŁKS Commercecon Łódź - DPD Legionovia Legionowo, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Start Lublin, Polsat Sport Extra

17:30 Bundesliga: „Bundesliga Special: Interview of the Month” - magazyn, Eleven Sports 4

17:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

17:55 Emirates FA Cup, 4. runda: Shrewsbury Town FC - Liverpool FC, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

17:55 Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

20:30 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin, Polsat Sport

22:30 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: 1. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:30 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: 2. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 26 na 27 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

459 zł Więcej...

Antena Laminas AS-1500 AE

Podświetlana antena epoksydowa - offset 1,6 m w wersji AE...

1 950 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama