reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-08-04 - 2020-08-05 - 2020-08-06

11-13.01 Polsat Sport: Derby i walki o finały

dodano: 2020-01-11 01:53 | aktualizacja: 2020-01-11 08:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 11-12 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, PlusLiga, turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio, Supercopa de España, Sky Bet Championship, Serie A Tim, bobsleje, biathlon, łyżwiarstwo szybkie, short track, narciarstwo dowolne, tenis ziemny - ATP Cup oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga i FIFA20 - Ekstraklasa Games.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Viasat Explore, Polsat News i Superstacja. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio (więcej tutaj), Supercopa de España (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), tenis ziemny - ATP Cup (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj) i FIFA20 - Ekstraklasa Games (więcej tutaj).

Plan transmisji:

11 stycznia (sobota)
5:00 tenis ziemny, ATP Cup, 1. półfinał: Serbia - Rosja, Polsat Sport

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 tenis ziemny, ATP Cup, 2. półfinał: Australia - Hiszpania, Polsat Sport

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

10:30 tenis ziemny, ATP Cup, 2. półfinał: Australia - Hiszpania, Polsat Sport

11:30 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

11:40 (Eurosport 2) i 11:50 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: sztafeta kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

12:07 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

12:30 tenis ziemny, ATP Cup, 2. półfinał: Australia - Hiszpania, Polsat Sport

13:25 Sky Bet Championship: Brentford FC Londyn - Queens Park Rangers FC Londyn, Eleven Sports 2
komentuje: Michał Mitrut

13:30 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:05 (Polsat Sport Extra) i 14:30 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: sztafeta mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:30 (Eleven Sports 1) i 14:55 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Cagliari Calcio - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica

15:00 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

16:00 e-sport, FIFA20: Ekstraklasa Games, Polsat Games

16:10 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 2., Polsat Sport News

16:45 turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio, 1. półfinał: Niderlandy - Niemcy, Polsat Sport

17:00 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Serie A TIM: SS Lazio Rzym - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

17:00 Serie A TIM: „Serie A Mid Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

17:05 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 2., Polsat Sport News

17:30 Energa Basket Liga: Enea Astoria Bydgoszcz - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport Extra

18:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Font Romeu, Polsat Sport News

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 (Polsat Sport) i 20:30 (TVP1) turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio, 2. półfinał: Turcja - Polska, TVP1 i Polsat Sport

20:00 short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra

20:00 Serie A TIM: Inter Mediolan - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 Serie A TIM: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

20:00 „Trening na końcu świata: Mnisi z klasztoru Szaolin, Chiny” - serial dokumentalny, Polsat Viasat Explore

20:50 short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra

21:00 short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra

21:30 short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra

22:50 short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:15 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 11 na 12 stycznia (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:55 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

12 stycznia (niedziela)
7:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra

10:07 „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra

11:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

11:00 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: 1. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

12:25 Serie A TIM: Udinese Calcio Udine - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Sebastian Chabiniak i Mikołaj Kruk

12:30 tenis ziemny, ATP Cup: finał, Polsat Sport Extra

12:30 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: 2. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

12:30 (Eurosport 1) i 12:45 (Polsat Sport) biathlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport i Eurosport 1

12:55 Sky Bet Championship: Cardiff City FC - Swansea City AFC, Eleven Sports 2
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

14:20 (Polsat Sport Extra) i 14:30 (Eurosport 1) biatlon, Puchar Świata w Oberhofie: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:15 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 3., Polsat Sport News

14:30 Serie A TIM: ACF Fiorentina Florencja - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

14:45 PlusLiga: Cuprum Lubin - MKS Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

14:55 Serie A TIM: UC Sampdoria Genua - Brescia Calcio, Eleven Sports 2

14:55 Serie A TIM: Torino FC Turyn - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 3

15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat

15:20 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 3., Polsat Sport News

16:00 e-sport, FIFA20: Ekstraklasa Games, Polsat Games

16:05 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 3., Polsat Sport News

17:00 turniej kwalifikacyjny siatkarek w Apeldoorn do letnich igrzyskach olimpijskich w Tokio: finał, Polsat Sport

17:00 Supercopa de España, finał: Real Madryt CF - Atletico Madryt, Eleven Sports 1
komentują: Mateusz Święcicki, Łukasz Wiśniowski, Mateusz Majak, Maciej Kruk i Piotr Urban

17:05 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w wieloboju w Heerenveen: dzień 3., Polsat Sport News

17:30 Energa Basket Liga: HydroTruck Radom - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A TIM: Hellas Werona - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

20:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

20:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - BKS Visła Bydgoszcz, Polsat Sport

20:40 Serie A TIM: AS Roma Rzym - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

20:50 short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra

21:00 short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra

21:30 short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra

22:50 short track: mistrzostwa czterech kontynentów w Montrealu, Polsat Sport Extra

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 12 na 13 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

2:55 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama