reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-02-29 - 2020-03-01 - 2020-03-02

18-20.01 Polsat Sport: FEN27, Puchar Francji i derby

dodano: 2020-01-18 06:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 18-19 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fight Exclusive Night 27 (FEN27) w Szczecinie, Energa Basket Liga, Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Coupe de France, Eredivisie, Sky Bet Championship, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, bobsleje, biathlon, narciarstwo dowolne, snowboard oraz e-sport - FIFA20 - Ekstraklasa Games, League of Legends European Championship i League of Legends - All-Star.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fight Exclusive Night 27 (FEN27) w Szczecinie (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Coupe de France (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj i tutaj), bobsleje (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - FIFA20 - Ekstraklasa Games (więcej tutaj), League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - All-Star (więcej tutaj).

Plan transmisji:

18 stycznia (sobota)
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

11:00 e-sport, FIFA20: Ekstraklasa Games, Polsat Games

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

11:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Seiser Alm, Polsat Sport News

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Seiser Alm, Polsat Sport News

12:55 La Liga Santander: UD Levante Walencja - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:00 snowboard: Puchar Świata w Rogli, Polsat Sport News

13:25 Sky Bet Championship: Queens Park Rangers FC Londyn - Leeds United FC, Eleven Sports 3

14:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

14:05 (Polsat Sport Extra w sobotę, 18 stycznia br.) i 6:45 (Eurosport 2 w niedzielę, 19 stycznia br.) biathlon, Puchar Świata w Ruhpolding: sztafeta mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

14:45 Liga Siatkówki Kobiet: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów, Polsat Sport

15:00 Bundesliga: FC Augsburg - Borussia Dortmund, Eleven Sports 1

15:00 Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 4

15:25 Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - Werder Brema, Eleven Sports 3

15:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

17:30 PlusLiga: MKS Będzin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

18:15 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat i Polsat Sport Extra) Fight Exclusive Night 27 (FEN27) w Szczecinie, Super Polsat, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight

19:00 e-sport, League of Legends: All-Star, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:40 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - SC Heerenveen, Polsat Sport News

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 La Liga Santander: SD Eibar - Atletico Madryt, Eleven Sports 2

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz, Polsat Sport

20:55 Coupe de France, 1/16 finału: FC Nantes - Olympique Lyon, Polsat Sport Premium 1

21:50 snowboard: Puchar Świata w Rogli, Polsat Sport News

22:30 e-sport, League of Legends: All-Star, Polsat Games

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 18 na 19 stycznia (z soboty na niedzielę)
0:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Nakisce, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:55 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:50 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19 stycznia (niedziela)
6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 e-sport, League of Legends: All-Star, Polsat Games

11:00 „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

11:00 e-sport, FIFA20: Ekstraklasa Games, Polsat Games

11:07 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

11:50 (Eurosport 1) i 12:05 (Polsat Sport Extra) biathlon: Puchar Świata w Ruhpolding: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

11:55 La Liga Santander: RCD Mallorca Palma de Mallorca - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:00 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1

12:10 Eredivisie: VVV Venlo - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

14:30 Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam, Polsat Sport News

13:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:30 bobsleje: Puchar Świata w Innsbrucku, Ipla

14:00 Serie A Tim: US Lecce - Inter Mediolan, Eleven Sports 2

14:15 (Eurosport 1) i 14:20 (Polsat Sport Extra) biathlon: Puchar Świata w Ruhpolding: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:30 Bundesliga: Hertha BSC Berlin - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Hellas Werona, Eleven Sports 4

15:00 La Liga Santander: Villarreal CF - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 3

17:30 PlusLiga: GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia, Polsat Sport Extra

17:30 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

17:55 Bundesliga: SC Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 SuperLega: Top Volley Cisterna - Cucine Lube Civitanova, Ipla

18:00 SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Vero Volley Monza, Polsat Sport News

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 La Liga Santander: FC Barcelona - Granada CF Grenada, Eleven Sports 1

20:00 Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 Liga Siatkówki Kobiet: DPD Legionovia Legionowo - BKS Stal Bielsko-Biała, Polsat Sport

20:40 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Parma Calcio, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

20:50 Coupe de France, 1/16 finału: FC Lorient - Paris Saint-Germain Paryż, Polsat Sport News

23:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:15 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 19 na 20 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 2. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:55 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:50 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...
reklama