reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Onet uruchomił nowe studio

dodano: 2020-01-30 11:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Ringier Axel Springer

Onet studio Onet uruchomił w nowej siedzibie Ringier Axel Springer przy ul. Domaniewskiej 49 w Warszawie nowe, wielofunkcyjne studio, mające powierzchnię ponad 200 m2. Studio zadebiutowało z początkiem stycznia, wraz z nową odsłoną programu Onet Rano. Są w nim realizowane wszystkie programy z ramówki wideo oraz podcasty.

Onet studio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za pomocą systemu dźwiękoszczelnych ścian powierzchnię studia można podzielić na kilka niezależnych miejsc studyjnych, w których można realizować różnorodne programy - od programów informacyjnych i publicystycznych po kulinarne. Nowe studio wyposażono bowiem w kuchnię, w której powstaje np. program „NOIZZ Food”.
 
Nowe studio Onetu
 

Jakość i różnorodność naszych produkcji multimedialnych to podstawa od lat konsekwentnie realizowanej strategii. Rozwijamy technologicznie segment wideo, a nowa supernowoczesna przestrzeń studyjna odpowiada najwyższym standardom światowym. Ze studia będą korzystać wszystkie brandy i redakcje Ringier Axel Springer Polska

– mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

W studiu Onetu mogą być realizowane programy zarówno w scenografii wirtualnej w technologii VizrtVirtual Studio, jak i realnej. Studio wyposażono w 24 monitory bezszwowe, tworzące mozaikę o wielkości 20 m2. Studio jest w pełni zautomatyzowane i wyposażone w oświetlenie LED-owe na całej powierzchni oraz zainstalowane na stałe światło efektowe. W części postprodukcyjnej znajduje się 20 stanowisk montażowych.

W nowym studiu wydzielono trzy różnej wielkości studia podcastowe (w tym jedno samoobsługowe, stale dostępne dla dziennikarzy i pracowników), z niezależną reżyserką, umożliwiające realizację zarówno dźwiękową, jak i wideo. W siedzibie Ringier Axel Springer Polska znajduje się łącznie 10 przestrzeni połączonych światłowodem, z których można realizować materiały wideo na żywo.
 
Nowe studio Onetu


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+. W najnowszej wersji...

499 zł Więcej...
reklama