reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Onet uruchomił nowe studio

dodano: 2020-01-30 11:41
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Ringier Axel Springer

Onet studio Onet uruchomił w nowej siedzibie Ringier Axel Springer przy ul. Domaniewskiej 49 w Warszawie nowe, wielofunkcyjne studio, mające powierzchnię ponad 200 m2. Studio zadebiutowało z początkiem stycznia, wraz z nową odsłoną programu Onet Rano. Są w nim realizowane wszystkie programy z ramówki wideo oraz podcasty.

Onet studio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Za pomocą systemu dźwiękoszczelnych ścian powierzchnię studia można podzielić na kilka niezależnych miejsc studyjnych, w których można realizować różnorodne programy - od programów informacyjnych i publicystycznych po kulinarne. Nowe studio wyposażono bowiem w kuchnię, w której powstaje np. program „NOIZZ Food”.
 
Nowe studio Onetu
 

Jakość i różnorodność naszych produkcji multimedialnych to podstawa od lat konsekwentnie realizowanej strategii. Rozwijamy technologicznie segment wideo, a nowa supernowoczesna przestrzeń studyjna odpowiada najwyższym standardom światowym. Ze studia będą korzystać wszystkie brandy i redakcje Ringier Axel Springer Polska

– mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

W studiu Onetu mogą być realizowane programy zarówno w scenografii wirtualnej w technologii VizrtVirtual Studio, jak i realnej. Studio wyposażono w 24 monitory bezszwowe, tworzące mozaikę o wielkości 20 m2. Studio jest w pełni zautomatyzowane i wyposażone w oświetlenie LED-owe na całej powierzchni oraz zainstalowane na stałe światło efektowe. W części postprodukcyjnej znajduje się 20 stanowisk montażowych.

W nowym studiu wydzielono trzy różnej wielkości studia podcastowe (w tym jedno samoobsługowe, stale dostępne dla dziennikarzy i pracowników), z niezależną reżyserką, umożliwiające realizację zarówno dźwiękową, jak i wideo. W siedzibie Ringier Axel Springer Polska znajduje się łącznie 10 przestrzeni połączonych światłowodem, z których można realizować materiały wideo na żywo.
 
Nowe studio Onetu


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...
reklama