reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat Comedy Central Extra od 3 marca. Co w ofercie?

dodano: 2020-02-13 12:40
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ViacomCBS

Polsat Comedy Central Extra ViacomCBS potwierdził informację, że od 3 marca 2020 roku kanał Polsat Comedy Central Extra będzie dostępny dla klientów operatorów płatnej telewizji w całej Polsce na obecnej pozycji Comedy Central Family.

Polsat Comedy Central Extra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, w ramach portfolio kanałów telewizyjnych ViacomCBS kanał Polsat Comedy Central Extra zaoferuje wyjątkowy zestaw najlepszych międzynarodowych hitów komediowych oraz, dzięki współpracy z Telewizją Polsat, najpopularniejszych polskich produkcji komediowych. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie oraz preferencje polskiej publiczności, która ceni rodzime komedie i poczucie humoru, oferta koncentrować się będzie na polskich serialach komediowych oraz formatach pochodzących z bogatych bibliotek obu partnerów, czytamy w komunikacie.
 

Współpraca w zakresie treści z wiodącymi lokalnymi partnerami jest częścią naszej strategii. Cieszymy się na współpracę z Telewizją Polsat ze względu na szerokie doświadczenie jeśli chodzi o lokalne produkcje komediowe. Dzięki temu możemy wzmacniać naszą ofertę programową i wyróżniać się na tle konkurencji

- komentuje Gabor Harsanyi, VP and General Manager ViacomCBS Networks CEE.

Widzowie szukają w mediach rozrywki, a współpraca Telewizji Polsat z ViacomCBS jest dla widzów gwarancją najlepszej, najciekawszej i najwyższej jakości oferty w tej dziedzinie. Z tak ważnym dla nas i doświadczonym partnerem jak ViacomCBS, stworzymy widzom doskonałe miejsce dla uśmiechu i dobrej zabawy

- mówi Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat.

Polsat Comedy Central Extra zaproponuje takie seriale komediowe, jak „Świat według Kiepskich”, „I kto tu rządzi” oraz „Spadkobiercy”, a także szeroki wybór kabaretów z popularnymi polskimi satyrykami. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom widzów, na antenę powróci również serial „Niania” z niezapomnianą kreacją Agnieszki Dygant. Brawurowe lokalne produkcje ViacomCBS: „Drunk History - Pół litra historii” oraz stand-upy pod szyldem „Comedy Club” oraz animacje dla dorosłych „Blok Ekipa” uzupełnią ofertę programową.

Fani zagranicznych seriali komediowych znajdą w programie kanału m.in. popularnych „Przyjaciół”, „South Park”, „Mike & Molly”, „Dwie spłukane dziewczyny” oraz kultowy serial „Allo Allo”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka HD Velocap U5

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

1 290 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

299 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama