reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe sezony i nowe produkcje w marcu w TVN

dodano: 2020-02-17 06:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN W marcu br. kanał TVN poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Kod genetyczny”, „Motyw”, „Ameryka Express” (sezon 4.), „Kuchenne rewolucje” (sezon 21.), „Dorota inspiruje” (sezon 3.) i „MasterChef Junior” (sezon 5.).

TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Marzec 2020 roku w ofercie kanału TVN:

„Kod genetyczny”
emisja: w poniedziałki (od 2 marca br.) o 21:30

Ojciec, syn i jedna kobieta. Trójkąt miłosny nieuchronnie prowadzi bohaterów do tragedii. Namiętność, która nigdy nie powinna się zdarzyć niszczy ich dotychczasowy świat. Opowieść o więzach krwi poddanych najtrudniejszej próbie. Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie najbliższych? Adam Woronowicz, Karolina Gruszka i Maciej Musiałowski w serialu „Kod genetyczny”, od 2 marca br., w każdy poniedziałek o godzinie 21:30 (więcej tutaj).

„Motyw”
emisja: we wtorki (od 3 marca br.) o 21:30

Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki w nowym serialu „Motyw”. W gdańskiej restauracji padają strzały, a sprawa zostaje przydzielona śledczemu z własnymi, dużymi problemami. Kto kłamie, a kto miał motyw? Wszystko wydaje się jasne, ale wcale takie nie jest. Sprawa co chwilę zmienia tor, aby rozwiązać zagadkę, należy zajrzeć w przeszłość. Premiera serialu odbędzie się we wtorek, 3 marca br. o godzinie 21:30 (więcej tutaj).

„Ameryka Express” 4
emisja: w środy (od 4 marca br.) o 21:30

Nowy sezon, nowa prowadząca i 8 par. W Kolumbii i w Gwatemali gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, zadaniami i własnymi słabościami. W kolejnym sezonie programu wezmą udział między innymi Patrycja Markowska, Grażyna Wolszczak i Karolina Pisarek. Wyścig rozpocznie się w środę, 4 marca br. o godzinie 21:30. Program poprowadzi Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent - gwiazdy” (więcej tutaj), która jak nikt zrozumie uczestników w ich zmaganiach, trudach, chwilach zwątpienia, a także momentach triumfu (więcej tutaj).

„Kuchenne rewolucje” 21
emisja: w czwartki (od 5 marca br.) o 21:30

Gotujcie się na spektakularny powrót Magdaleny Gessler. Kolejny sezon „Kuchennych rewolucji” od czwartku, 5 marca br. o godzinie 21:30 pojawi się na antenie TVN. Tegorocznej wiosny nieustraszona rewolucjonistka - Magdalena Gessler - podejmie się niemożliwego, aby stworzyć kolejne pełne oryginalnych smaków restauracje. Czy „Kuchenne rewolucje” zmienią upadające lokale w tętniące życiem miejsca (więcej tutaj)?

„Dorota inspiruje” 3
emisja: w niedziele (od 8 marca br.) o 18:00

Dorota Szelągowska wraca w świetnej kondycji. Po raz kolejny zarażać będzie zapałem do prac remontowych. Wraz z niezawodną ekipą odwiedzi bezradnych Polaków, czekających na pomoc fachowej ręki. Do polskich mieszkań wkroczy, aby całkowicie odmienić wybrane pomieszczenia. Będzie skutecznie i pomysłowo. Nowy sezon programu „Dorota inspiruje” widzowie będą mogli oglądać od niedzieli, 8 marca br. o godzinie 18:00 (więcej tutaj).

„MasterChef Junior” 5
emisja: w niedziele (od 8 marca br.) o 20:00

Kulinarny zawrót głowy. Czterdziestu najbardziej utalentowanych kulinarnie małych kucharzy z całego kraju, rozpocznie swoją przygodę z programem „MasterChef Junior”. Pierwszy etap to wejście do finałowej czternastki. Kto zdobędzie tytuł „MasterChefa Juniora” i 15 tysięcy złotych? Nowy sezon będzie można oglądać od niedzieli, 8 marca br. o godzinie 20:00 (więcej tutaj).
 
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Motyw”, foto: TVN Discovery
Małgorzata Kożuchowska w serialu „Motyw”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...