reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

EBU nadal z prawami FTA do Tour de France

dodano: 2020-02-18 11:23 | aktualizacja: 2020-02-19 17:16
autor: Janusz Sulisz | źródło: EBU

Tour de France TdF Eurovision Sport i Amaury Sport Organisation (ASO) przedłużyły umowę o prawach telewizyjnych do pokazywania Tour de France do 2025 r. w niekodowanych stacjach wybranych członków EBU. Ponadto Eurovision Sport ponownie tym razem do 2025 r. przedłużyła umowę dotyczącą Vulety. Umowę zawarto z Unipublic, spółką zależną ASO. Eurosport będzie nadal wyświetlał Tour de France i La Vuelta na wszystkich ekranach w całej Europie, w tym także w Polsce.

Tour de France Eurosport


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tour de France będzie dostępny dla odbiorców w 54 krajach, z bezpłatną transmisją z nadawców - członków EBU:
w Belgii (RTBF i VRT), Holandii (NOS), Szwajcarii (SRF, RTS i RSI), Wielkiej Brytanii i Irlandii (ITV), Hiszpania (RTVE), Portugalia (RTP), Włochy (RAI), Dania (TV2), Norwegia (TV2), Luksemburg (RTL), Słowacja (RTVS) i Słowenia (RTVSLO).

Wszystkie emocje związane z Vueltą zostaną udostępnione bezpłatnie członkom EBU: w Belgii (VRT), Holandii (NOS), Danii (TV2) i Norwegii (TV2). Fani będą mogli oglądać większą liczbę godzin emisji, około 70 godzin na wydanie.

Umowa obejmuje także inne główne wyścigi, w tym po raz pierwszy kilka wyścigów kobiecych: La Course by Le Tour avec FDJ, Liège-Bastogne-Liège i wyścigi kobiet Flèche Wallonne od 2020 r.

W ramach umowy Tour de France; oraz, zgodnie z umową z Vuelta, wyścigi kobiet Ceratizit Madrid Challenge La Vuelta i Clásica San Sebastian od 2021 r. Te dodatki potwierdzają nieustanne zaangażowanie Eurovision Sport w rozwój kolarstwa kobiet i oferowanie najszerszej gamy praw sportowych nadawcom EBU.

Dyrektor zarządzający ASO, Yann le Moenner, powiedział:

- Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą współpracę z EBU i jej członkami, którzy zawsze byli zaangażowani w oferowanie dużego zaangażowania w jazdę rowerem w całej Europie, dzięki doskonałemu połączeniu ogólnej oferty - kanały lotnicze i sportowe kanały tematyczne. Dzięki szybkiemu rozwojowi platform cyfrowych członków EBU powiększymy naszą publiczność o najmłodsze pokolenia, które mają do odegrania ogromną rolę w rozwoju tego sportu. Oprócz transmisji z naszych kultowych wydarzeń, EBU będzie wielkim atutem dla promocji i rozwoju kolarstwa kobiet, dla którego zamierzamy produkować i dystrybuować nowe wydarzenia na żywo od 2020 roku. Nasze wieloletnie relacje z EBU pomogą wzmocnić relacje między fanami, wydarzenia historyczne, na które czekają co roku.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

49 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama