reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-19 - 2020-09-20 - 2020-09-21

Sport w polskiej TV 23.02.2020

dodano: 2020-02-21 20:56 | aktualizacja: 2020-02-23 16:26
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Lech Poznań – Lechia Gdańsk. Transmisja live z ATP World Tour Rio de Janeiro tylko w Polsacie Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Manchester United – Watford
Komentarz: Przemysław Rudzki, Rafał Nahorny

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Kamil Kosowski 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Korona Kielce
Komentarz: Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn 

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Everton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Adam Ostrowski

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Atletico Madryt – Villarreal CF
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

12:00 Piłka nożna: La Liga:
CA Osasuna – Granada CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Deportivo Alaves – Athletic Bilbao
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

16:00 Rugby: Puchar Sześciu Narodów:
Anglia – Irlandia

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Lakers – Boston Celtics
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Radosław Hyży
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Płock – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Żelisław Żyżyński, Kamil Kosowski 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Wisła Kraków – Korona Kielce
Komentarz: Rafał Dębiński, Kazimierz Węgrzyn 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Lechia Gdańsk
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

17:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga:
FK Austria Wiedeń – Red Bull Salzburg
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC – S.S. Lazio   
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – FC Augsburg
Komentarz: Marcin Grzywacz, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – UC Sampdoria    mecz odwołany przez zagrożenie koronawirusem
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Atalanta Bergamo – US Sassuolo Calcio    mecz odwołany przez zagrożenie koronawirusem
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A:
AS Roma – US Lecce
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Arminia Bielefeld – Hannover 96
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

16:00 Piłka nożna: La Liga:
Real Valladolid – RCD Espanyol
Komentarz: Patryk Mirosławski, Kuba Ostrowski

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A:
Genoa CFC – S.S. Lazio   
Komentarz: Julian Kowalski, Tomasz Zieliński

15:00 Piłka nożna: Serie A:
Hellas Verona – Cagliari Calcio   mecz odwołany przez zagrożenie koronawirusem​​​​​​​
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski

18:00 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

20:45 Piłka nożna: Serie A:
Inter Mediolan – UC Sampdoria  mecz odwołany przez zagrożenie koronawirusem​​​​​​​​​​​​​​
Komentarz: Piotr Dumanowski, Filip Kapica
 
Eurosport 1

04:50 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Naebia:
2. przejazd slalomu mężczyzn

09:00 Saneczkarstwo: Puchar Świata, Winterberg:
1. przejazd dwójek mężczyzn

10:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans-Montana:
Supergigant do superkombinacji kobiet

12:05 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

13:10 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans-Montana:
Slalom do superkombinacji kobiet

14:30 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

15:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Trondheim:
Zawody 

16:30 Snooker: Shoot-Out, Watford:
Dzień 4

19:45 Snooker: Shoot-Out, Watford:
Dzień 4

22:00 Snooker: Shoot-Out, Watford:
1/4 finału
    
23:00 Snooker: Shoot-Out, Watford:
1/2 finału

23:30 Snooker: Shoot-Out, Watford:
Finał
 
Eurosport 2

09:50 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Trondheim:
Zawody 

10:55 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Bieg na 15 km stylem klasycznym kobiet

12:05 Kolarstwo szosowe: UAE Tour:
Etap 1

14:00 Kolarstwo szosowe: Wyścig dookoła Andaluzji:
Etap 5
    

16:00 Kolarstwo szosowe: Volta ao Algarve:
Etap 5

18:50 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Austin:
Wyścig

22:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Austin:
Wyścig
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Mexico City:
Finał
 
Motowizja

21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Las Vegas:
Wyścig
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: La Liga:
Deportivo Alaves – Athletic Bilbao
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

17:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów EHF:
Telekom Veszprem – Montpellier Handball
Komentarz: Piotr Karpiński, Michał Matysik
 
Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna: Eredivisie: 
Vitesse – PSV Eindhoven

16:45 Piłka nożna: Eredivisie: 
Heracles Almelo – AFC Ajax
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Ślepsk Malow Suwałki – Aluron Virtu CMC Zawiercie

17:30 Siatkówka kobiet: Liga Siatkówki Kobiet: 
Grupa Azoty Chemik Police – ŁKS Commercecon Łódź

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
BKS Visła Bydgoszcz – Trefl Gdańsk
 
Polsat Sport Extra

05:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Tazawako:
Zawody 

12:20 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Bieg ze startu wspólnego kobiet

13:10 Biatlon: Mistrzostwa Świata:
Sztafeta kobiet

15:00 Biatlon: Mistrzostwa świata:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn

17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
SK Sigma Ołomuniec – AC Sparta Praga

19:00 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Austin:
Wyścig

21:30 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro:
Finał
 
Polsat Sport News

10:07 Badminton: BWF World Tour, Barcelona:
Finał

11:07 Badminton: BWF World Tour, Barcelona:
Finał

12:07 Badminton: BWF World Tour, Barcelona:
Finał

12:30 Badminton: BWF World Tour, Barcelona:
Finał

13:30 Badminton: BWF World Tour, Barcelona:
Finał

14:30 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd dwójek mężczyzn

16:00 Bobsleje: Mistrzostwa Świata:
Przejazd dwójek mężczyzn

18:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar Włoch:
Finał

21:30 Wyścigi samochodowe: FIA World Endurance Championship, Austin:
Wyścig
 
Sportklub

13:30 Piłka ręczna mężczyzn: Handball Bundesliga: 
TVB 1898 Stuttgart – Frisch Auf! Göppingen

16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Dojlidy Białystok – Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki
 
TVP Sport

11:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Trondheim:
Bieg na 15 km stylem klasycznym kobiet

12:40 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet:
Metraco Zagłębie Lubin – Młyny Stoisław Koszalin

14:40 Jeździectwo: Cavaliada, Kraków:
Grand Prix

18:00 Koszykówka mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Europy: 
Hiszpania – Polska


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Single Fuba DEK 106 LTE

Markowy pojedynczy konwerter Fuba DEK 106 o wsp. szumów 0,1dB...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama