reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix już z nowymi planami Mobilny i Mobilny Plus

dodano: 2020-02-28 11:43 | aktualizacja: 2020-02-28 12:26
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Netflix Zgodnie z zapowiedziami, w Polsce ruszyły testy nowych planów mobilnych Netflixa. Do oferowanych dotychczas planów Podstawowego, Standard i Premium dołączone zostały Mobilny i Mobilny Plus, przeznaczone dla użytkowników urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety.

Netflix mobile


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan Mobilny kosztuje 24 zł miesięcznie, czyli znacznie mniej niż do tej pory najtańszy plan Podstawowy (34 zł). Obejmuje jeden ekran w jakości SD (telefon lub tablet). Natomiast plan Mobilny Plus w cenie 38 zł miesięcznie pozwala na jednoczesne oglądanie na dwóch ekranach (telefon, tablet lub komputer) w jakości HD. To taniej niż za plan Standard w cenie 43 zł miesięcznie, a taka sama jakość i liczba ekranów, jednak bez możliwości oglądania na telewizorze.

Należy dodać, że funkcje screen mirroring czy Chromecast, powalające na przesłanie obrazu z telefonu na telewizor, nie działają w przypadku planów mobilnych. Za to osoby z planem Mobilnym Plus mogą spróbować podłączyć laptop kablem HDMI do telewizora.

Jak informował wcześniej Netflix, wprowadzane testowo dwa nowe plany Mobilny i Mobilny Plus zostaną udostępnione na stałe, gdy „odbiorcy doceniający zwiększoną elastyczność będą z nich korzystać i uznają tę zmianę za pozytywną”.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...
reklama