reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Biznes24 będzie dostępny z tp. Platformy Canal+

dodano: 2020-03-03 16:53 | aktualizacja: 2020-03-03 17:36
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Biznes24 Z tekstu wniosku o koncesję satelitarną dla Biznes24, do którego dotarł portal satkurier.pl, wynika, że ten nowy polski kanał o tematyce biznesowej będzie nadawany z transpondera nr 114 satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13°E), o częstotliwości 10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S2/8PSK. Jest to pojemność wykorzystywana przez Platformę CANAL+.

Biznes24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o udzieleniu koncesji spółce Biznes24 na rozpowszechnianie programu pod nazwą Biznes24 dnia 25 lutego 2020 roku. Zgodnie z warunkami koncesji, kanał ten będzie miał charakter wyspecjalizowany, informacyjno-publicystyczny, z audycjami o tematyce gospodarczej.

Całodobowy kanał telewizyjny Biznes24 będzie poświęcony biznesowi, gospodarce oraz ekonomii w Polsce i na świecie. Na antenie Biznes24 znajdą się pasma programowe „na żywo” - pokazujące rynkowy dzień, otwarcie i zamknięcie giełdy. Poza tym ramówka będzie obejmowała audycje poradnikowe, edukacyjne i dokumentalne. Przez całą dobę na ekranie wyświetlane będą dane rynkowe. Studio stacji ma mieścić się w Warszawie.

Sprzedażą reklam w tej stacji zajmie się Biuro Reklamy TVP. Biznes24 będzie monitorowany przez Nielsen Audience Measurement.

Biznes24, w jakości HD, ma rozpocząć nadawanie 20 marca 2020 roku. Będzie kanałem kodowanym, dostępnym w ofertach wybranych operatorów, w tym w przekazie satelitarnym. Zapowiadaną obecność na transponderze Platformy CANAL+ należy rozumieć tak, że Biznes24 trafi do oferty tego operatora. Wkrótce powinny zostać ujawnione szczegóły dotyczące dostępności Biznes24 w ofertach platform, sieci kablowych i IPTV.

Za projektem kanału Biznes24 stoją: Michał Winnicki - właściciel MWE Networks, i Roman Młodkowski - dziennikarz.

Strona internetowa: www.biznes24.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 890 zł Więcej...