reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Droga Krzyżowa, rekolekcje i nabożeństwa w Polskim Radiu

dodano: 2020-03-27 11:15
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polskie Radio

Polskie Radio siedziba 27 marca br. o godz. 18:30 na antenie Programu 1 Polskiego Radia po raz kolejny transmitowana będzie Droga Krzyżowa. Z kolei w niedzielę, 29 marca Jedynka zaprasza na transmisję mszy świętych rano i wieczorem oraz rekolekcje o. Wacława Oszajcy SJ, zaś Dwójka - emisję nabożeństw ekumenicznych. W związku z epidemią koronawirusa nowe ramówki wprowadziły wszystkie programy Polskiego Radia. Publiczny nadawca wspiera akcję #zostańwdomu.

msza święta eucharystia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek o godz. godz. 18:30 radiowa Jedynka przeprowadzi kolejną transmisję Drogi Krzyżowej. W niedzielę, poza mszą świętą o godz. 9:00, wyemituje także dodatkową liturgię o godz. 19:00 z Bazyliki św. Krzyża w Warszawie.

W najbliższą niedzielę Program 2 Polskiego Radia również nada dwa nabożeństwa: o godz. 8:00 liturgię Kościoła Greckokatolickiego, a o godz. 18:00 - nabożeństwo przygotowane przez Polską Radę Ekumeniczną.

Naczelna Redakcja Programów Katolickich Polskiego Radia zaprasza w niedzielę do Jedynki, gdzie tuż po serwisie o godz. 8:00 wysłuchać będzie można kolejnych rozważań rekolekcyjnych o. Wacława Oszajcy SJ (ostatnie - w Niedzielę Palmową).

W związku z epidemią koronawirusa Polskie Radio tymczasowo zmieniło ramówki na wszystkich swoich antenach. Wprowadzonych zostało m.in. więcej programów poradnikowych, edukacyjnych i informacyjnych dotyczących przeciwdziałania epidemii. Aktualne dane, oficjalne zalecenia i komentarze ekspertów publikowane są na specjalnym portalu: koronawirus.polskieradio24.pl.

Polskie Radio wspiera akcję #zostańwdomu i zaprasza do słuchania retransmisji koncertów, słuchowisk, podcastów oraz radiowych adaptacji klasyki literatury polskiej i światowej. Publiczny nadawca z myślą o słuchaczach stale poszerza swoją ofertę kulturalną, więcej informacji o propozycjach poszczególnych programów tutaj. Wszystkie te działania wpisują się w misję nadawcy publicznego, którą Polskie Radio realizuje już od 95 lat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna edycja SAT Kuriera 5-6/2020. 

10 zł Więcej...

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama