reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Droga Krzyżowa, rekolekcje i nabożeństwa w Polskim Radiu

dodano: 2020-03-27 11:15
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polskie Radio

Polskie Radio siedziba 27 marca br. o godz. 18:30 na antenie Programu 1 Polskiego Radia po raz kolejny transmitowana będzie Droga Krzyżowa. Z kolei w niedzielę, 29 marca Jedynka zaprasza na transmisję mszy świętych rano i wieczorem oraz rekolekcje o. Wacława Oszajcy SJ, zaś Dwójka - emisję nabożeństw ekumenicznych. W związku z epidemią koronawirusa nowe ramówki wprowadziły wszystkie programy Polskiego Radia. Publiczny nadawca wspiera akcję #zostańwdomu.

msza święta eucharystia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek o godz. godz. 18:30 radiowa Jedynka przeprowadzi kolejną transmisję Drogi Krzyżowej. W niedzielę, poza mszą świętą o godz. 9:00, wyemituje także dodatkową liturgię o godz. 19:00 z Bazyliki św. Krzyża w Warszawie.

W najbliższą niedzielę Program 2 Polskiego Radia również nada dwa nabożeństwa: o godz. 8:00 liturgię Kościoła Greckokatolickiego, a o godz. 18:00 - nabożeństwo przygotowane przez Polską Radę Ekumeniczną.

Naczelna Redakcja Programów Katolickich Polskiego Radia zaprasza w niedzielę do Jedynki, gdzie tuż po serwisie o godz. 8:00 wysłuchać będzie można kolejnych rozważań rekolekcyjnych o. Wacława Oszajcy SJ (ostatnie - w Niedzielę Palmową).

W związku z epidemią koronawirusa Polskie Radio tymczasowo zmieniło ramówki na wszystkich swoich antenach. Wprowadzonych zostało m.in. więcej programów poradnikowych, edukacyjnych i informacyjnych dotyczących przeciwdziałania epidemii. Aktualne dane, oficjalne zalecenia i komentarze ekspertów publikowane są na specjalnym portalu: koronawirus.polskieradio24.pl.

Polskie Radio wspiera akcję #zostańwdomu i zaprasza do słuchania retransmisji koncertów, słuchowisk, podcastów oraz radiowych adaptacji klasyki literatury polskiej i światowej. Publiczny nadawca z myślą o słuchaczach stale poszerza swoją ofertę kulturalną, więcej informacji o propozycjach poszczególnych programów tutaj. Wszystkie te działania wpisują się w misję nadawcy publicznego, którą Polskie Radio realizuje już od 95 lat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...
reklama