reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Pieniądze z reklam na walkę z koronawirusem

dodano: 2020-03-28 09:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Reklama na ratunek - razem w walce z koronawirusem” Telewizja Polsat podjęła decyzję o przekazaniu czasu antenowego w postaci specjalnego bloku reklamowego na rzecz walki z koronawirusem. Akcja organizowana jest we współpracy z Biurem Reklamy Polsat Media. Specjalny blok reklamowy „Reklama na ratunek - razem w walce z koronawirusem” zostanie wyemitowany w czwartek, 2 kwietnia br. o godz. 18:45 w telewizji Polsat. Całkowity dochód z emisji tego bloku reklamowego, za pośrednictwem Fundacji Polsat („Mikołajkowy blok reklamowy”), zostanie przekazany najbardziej potrzebującym szpitalom i instytucjom zaangażowanym w walkę z epidemią.

Polsat „Reklama na ratunek - razem w walce z koronawirusem”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak informuje nadawca, im więcej widzów obejrzy blok „Reklama na ratunek - razem w walce z koronawirusem”, tym więcej środków zostanie przekazanych na wsparcie lekarzy i pracowników szpitali.

- Chcemy pomóc tym, którzy są na pierwszej linii w walce z trwającą epidemią. 2 kwietnia o 18:45 możemy ponownie pokazać, że prosty gest ma wielką moc. Pamiętajmy, zostajemy w domu, oglądamy blok i pomagamy w walce z koronawirusem - mówi Stanisław Janowski, prezes zarządu Telewizji Polsat.

- Dzięki temu każdy z nas, choćby w taki sposób, dołoży swoją cegiełkę do wsparcia tych, którzy są dzisiaj najodważniejsi, ale też najwięcej ryzykują - dodaje.


Do wzięcia udziału w akcji i obejrzenia bloku reklamowego „Reklama na ratunek - razem w walce z koronawirusem” zachęcać będą spoty z udziałem Bogdana Rymanowskiego, dziennikarza kanału Polsat News, prowadzącego program „Wydarzenia” (emisja w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj) a także programy „Gość Wydarzeń” (emisja w stacjach Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj) oraz „Wydarzenia i opinie” (emisja w kanałach Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj). Spoty będą emitowane od piątku, 27 marca br., we wszystkich kanałach Grupy Polsat, w serwisie Ipla, w internecie oraz w mediach społecznościowych.

Dodajmy, że Telewizja Polsat co roku (6 grudnia, w mikołajki) organizuje podobną akcję - „Mikołajkowy blok reklamowy”, z której pieniądze przekazywane są na leczenie i rehabilitację chorych dzieci - podopiecznych Fundacji Polsat (więcej tutaj).

Fundacja Polsat to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu dwóch lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców. Do dziś fundacja objęła swoją pomocą 36 011 małych pacjentów i wsparła finansowo 1 222 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. W sumie na cele statutowe fundacja przekazała dotąd 239 017 013,55 złotych (dane za Cyfrowym Polsatem).

„Reklama na ratunek - razem w walce z koronawirusem” - emisja w czwartek, 2 kwietnia 2020 roku o godz. 18:45 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...
reklama