reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Startuje Mosfilm. Zolotaja kollekcija

dodano: 2020-04-05 12:11
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Mosfilm 1 września 2020 roku nadawanie rozpoczyna nowy kanał Mosfilm. Zolotaja kollekcija. Wspólny projekt holdingu medialnego VGTRK i największego, rosyjskiego koncernu filmowego Mosfilm zostanie włączony do grupy kanałów Cyfrowa Telewizja, siostrzanej firmy VGTRK i Rostelekom.

tele-satinfo.ru
Mosfilm. Zolotaja kollekcija


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ofertę kanału uzupełni ponad 1000 filmów radzieckiej i rosyjskiej klasyki z biblioteki Mosfilm oraz współczesne kino.
Filmy, które stały się markami najnowszego kina, od wielu lat gromadzą miliony widzów przed telewizorem. Teraz, takie tytuły jak „Brylantowa ręka”, „Iwan Wasiljewicz zmienia zawód”, „Szczęśliwego Nowego Roku”, „Kaukaska branka, czyli nowe przygody Szurika”, „Hełm Aleksandra Macedońskiego”, „Dziewczęta”, „Biurowy romans”, „Miłość i gołębie” czy „Moskwa nie wierzy łzom” będą dostępne wyłącznie w osobnym kanale telewizyjnym. Widz ponownie będzie mógł przeżywać historie ukochanych bohaterów stworzonych przez wielkich reżyserów.

Oprócz klasyki z wytwórni Mosfilm, widzowie obejrzą współczesne kino i hity nakręcone przy udziale VGTRK. Publiczny nadawca radiowo-telewizyjny zajmuje dziś wiodącą pozycję na krajowym rynku nadawczym i jest jednym z podstawowych producentów treści. „Ruch w górę”, „Legenda №17”, „T-34”, „Salut 7” i inne udane projekty Rossija 1 również zagoszczą na antenie nowego kanału.

Pojawienie się tego kanału jest wydarzeniem zarówno dla widzów, jak i filmowców.
Mosfilm to wyjątkowa marka. Ekskluzywna „Złota Kolekcja” pozwoli przekazać kulturę kolejnym pokoleniom poprzez zbiór wszystkiego najlepszego, co powstało i powstaje w rosyjskim kinie. Tradycje znanego studia filmowego, jakie są zawarte w klasyce i kontynuowane we współczesnym kinie, teraz będzie można zobaczyć w osobnym kanale telewizyjnym.

Ostatnio koncern filmowy Mosfilm wykonał świetną pracę w zakresie cyfryzacji swojego archiwum. „Złota Kolekcja” jest już dostępna w wysokiej rozdzielczości, co stanowiło dodatkową zachętę do uruchomienia kanału.

Dystrybucją zajmie się firma Signal Media.
Zgromadzone doświadczenie na rynku telewizji tematycznej pozwoli uzyskać zasięg techniczny co najmniej 25 mln gospodarstw domowych w najkrótszym możliwym czasie. Duży popyt na treści krajowe i projekty Mosfilm występuje wśród odbiorców 35+, a inwestycje marketingowe pomogą uzyskać udział na poziomie 0,8-1,2%.

Nowy kanał Mosfilm. Zolotaja kollekcija będzie dostępny od 1 września 2020 roku w sieciach operatorów kablowych i satelitarnych w Rosji.

Źródło: tele-satinfo.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

139 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 60cm

Aluminiowy stojak ścienny 60cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

119 zł Więcej...

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...
reklama