reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Wielkiej Brytanii rusza naziemny CCXTV

dodano: 2020-04-14 16:29
autor: RO | źródło: rxtvlog.com

CCXTV W środę, 15 kwietnia 2020 roku nowy kanał rozpocznie nadawanie naziemne w Wielkiej Brytanii. Szykujący się do swojego debiutu CCXTV ma być dostępny wyłącznie w naziemnej telewizji cyfrowej Freeview na pozycji nr 23.

Freeview


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ciągu dnia CCXTV ma przedstawiać realne przestępstwa i biograficzne filmy dokumentalne, a wieczorem nowe odcinki znanej i najdłużej nadawanej opery mydlanej w historii telewizji „Moda na sukces”. Serial powraca do bezpłatnej telewizji naziemnej w Wielkiej Brytanii.

CCX będzie kanałem emitowanym w niepełnym wymiarze godzin – pomiędzy 7:00 a 22:00 czasu brytyjskiego. Od 7:00 do 10:00 jest planowany simulcast z kanałem Create & Craft TV w celu informowania widzów o przejściu na nową pozycję 95.

Licencję na CCXTV posiada firma Ideal Shopping Direct, właściciel kanałów telezakupowych Ideal World i Create & Craft TV.
Ten pozornie nietypowy ruch nadawcy wyspecjalizowanego na biznes telesprzedaży, zwłaszcza biorąc pod uwagę gwałtowny spadek cen reklam, może być jednak sprytnie przemyślany. Obecnie pozycja nr 23 usługi Freeview jest przydzielona dla Create & Craft TV, który z kolei przejdzie na dalszą pozycję – nr 95 (w tym miejscu trwają testy CCX od lutego). W przyszłości CCX może zostać odsprzedany innemu nadawcy na Freeview, który zechce działać na bliższej pozycji programowej, co jest dużym atutem wśród operatorów platform w Wielkiej Brytanii.

Źródło: rxtvlog.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Twin UHD 4K S2X z wbudowanym do środka...

839 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...
reklama