reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Złote Przeboje: „Mój jest ten kawałek podłogi” wygrywa

dodano: 2020-04-24 05:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje „Mój jest ten kawałek podłogi” (wykonawca - Mr. Zoob) to piosenka, którą w specjalnym głosowaniu internauci i fani Radia Złote Przeboje (Agora) uznali za najlepiej pasującą do sytuacji, w której wszyscy się teraz znaleźliśmy. Wyłoniony w plebiscycie utwór został odśpiewany przez słuchaczy, a fragmenty ich domowych nagrań trafiły do teledysku w ramach akcji pod hasłem „#zostanwdomu”. Materiał wideo można zobaczyć na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook i na platformie YouTube.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od połowy do końca marca br. na stronie internetowej zloteprzeboje.pl trwał plebiscyt na piosenkę, która z przymrużeniem oka opisywałaby obecną sytuację wielu Polaków, czyli ograniczenia życia codziennego do czterech ścian. Słuchacze, biorąc udział w akcji „#zostanwdomu”, zdecydowaną większością głosów wybrali piosenkę „Mój jest ten kawałek podłogi” zespołu Mr. Zoob (więcej tutaj).  

W następnej kolejności utwór ten zaśpiewali na swoich balkonach, tarasach i parapetach. Niektórzy wystąpili solo, inni zaśpiewali ze swoimi dziećmi. Byli tacy, którzy śpiewali a cappella, ale też i tacy, którzy akompaniowali sobie gitarami lub profesjonalnym podkładem karaoke. Najbardziej kreatywni zmienili tekst piosenki i przebierali się do nagrań.   

Z filmów nadesłanych przez słuchaczy Radia Złote Przeboje powstał teledysk. Jego premiera miała miejsce w poniedziałek, 20 kwietnia br. na stronie internetowej zloteprzeboje.pl (zobacz wideo). Materiał wideo jest także dostępny na facebookowym profilu stacji (zobacz wideo) i na platformie YouTube (zobacz wideo).

O teledysku i całej akcji „#zostanwdomu” można też usłyszeć na antenie rozgłośni, a jej prowadzący zachęcają wszystkich wszystkich do obejrzenia tego teledysku (więcej tutaj).
 
„#zostanwdomu” z Radiem Złote Przeboje, foto: Agora
„#zostanwdomu” z Radiem Złote Przeboje, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

139 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama