reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Złote Przeboje: „Mój jest ten kawałek podłogi” wygrywa

dodano: 2020-04-24 05:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje „Mój jest ten kawałek podłogi” (wykonawca - Mr. Zoob) to piosenka, którą w specjalnym głosowaniu internauci i fani Radia Złote Przeboje (Agora) uznali za najlepiej pasującą do sytuacji, w której wszyscy się teraz znaleźliśmy. Wyłoniony w plebiscycie utwór został odśpiewany przez słuchaczy, a fragmenty ich domowych nagrań trafiły do teledysku w ramach akcji pod hasłem „#zostanwdomu”. Materiał wideo można zobaczyć na stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook i na platformie YouTube.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od połowy do końca marca br. na stronie internetowej zloteprzeboje.pl trwał plebiscyt na piosenkę, która z przymrużeniem oka opisywałaby obecną sytuację wielu Polaków, czyli ograniczenia życia codziennego do czterech ścian. Słuchacze, biorąc udział w akcji „#zostanwdomu”, zdecydowaną większością głosów wybrali piosenkę „Mój jest ten kawałek podłogi” zespołu Mr. Zoob (więcej tutaj).  

W następnej kolejności utwór ten zaśpiewali na swoich balkonach, tarasach i parapetach. Niektórzy wystąpili solo, inni zaśpiewali ze swoimi dziećmi. Byli tacy, którzy śpiewali a cappella, ale też i tacy, którzy akompaniowali sobie gitarami lub profesjonalnym podkładem karaoke. Najbardziej kreatywni zmienili tekst piosenki i przebierali się do nagrań.   

Z filmów nadesłanych przez słuchaczy Radia Złote Przeboje powstał teledysk. Jego premiera miała miejsce w poniedziałek, 20 kwietnia br. na stronie internetowej zloteprzeboje.pl (zobacz wideo). Materiał wideo jest także dostępny na facebookowym profilu stacji (zobacz wideo) i na platformie YouTube (zobacz wideo).

O teledysku i całej akcji „#zostanwdomu” można też usłyszeć na antenie rozgłośni, a jej prowadzący zachęcają wszystkich wszystkich do obejrzenia tego teledysku (więcej tutaj).
 
„#zostanwdomu” z Radiem Złote Przeboje, foto: Agora
„#zostanwdomu” z Radiem Złote Przeboje, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

799 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 800UHD

AB CryptoBox 800UHD - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AB...

349 zł Więcej...
reklama