reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Michał Hejka w zarządzie spółki Time

dodano: 2020-04-29 05:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa ZPR Media/satkurier.pl

Grupa ZPR Media Michał Hejka objął funkcję wiceprezesa zarządu spółki Time (Grupa ZPR Media). Odpowiada za rozwój analityczno-kontentowy w zakresie nowych mediów oraz rozwój nowych modeli i kanałów monetyzacji w ramach spółki. Dodajmy, że w ostatnim czasie Leszek Kozioł, wiceprezes zarządu spółki Time, prezes zarządu Radia Eska, prezes zarządu Porozumienia Radiowego Plus, rozstał się z firmą.

Grupa ZPR Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Michał Hejka ma wieloletnie doświadczenie menadżerskie i świetnie sprawdza się w zarządzaniu zespołami. Ma ogromną wiedzę w zakresie sprzedaży w systemie programmatic, jak również przetwarzania i analizy danych. Jego pojawienie się w zarządzie Time skutecznie wzmocni realizację strategii intensywnego rozwoju firmy w obszarze Internetu i nowych technologii

- mówi Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej spółki Time.


Obowiązki w firmie Time Michał Hejka będzie łączył pełnionymi dotąd stanowiskami prezesa zarządu IDMnet i prezesa zarządu Accorp (więcej tutaj).

Michał Hejka jest związany z Grupą ZPR Media od 13 lat. W 2008 roku objął stanowisko dyrektora do spraw badań i rozwoju w IDMnet, a następnie dyrektora operacyjnego tej spółki. W 2010 roku połączył tę funkcję ze stanowiskami prezesa zarządu w spółkach Afilo i AdAction. Objął wówczas funkcję wiceprezesa zarządu IDMnet oraz wszedł do zarządu spółki Accorp. Od czerwca 2017 roku jest prezesem zarządu obu wymienionych spółek. 

Aktualny skład zarządu spółki Time: Katarzyna Białek (prezes), Piotr Cichocki (wiceprezes) i Michał Hejka (wiceprezes) (więcej tutaj). Time jest brokerem Radia Eska, Radia Wawa, Radia Vox FM, Radia Eska Rock i Radia Plus, wydawcą prasy i internetu, w tym m.in. takich tytułów jak: „Super Express”, „Murator”, „Moje mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre wnętrze”, „Architektura - murator”, „Zdrowie”, poradnikzdrowie.pl, urzadzamy.pl i mjakmama.pl. Spółka Time wchodzi w skład Grupy ZPR Media.
 
Michał Hejka w zarządzie spółki Time, foto: Grupa ZPR Media
Michał Hejka w zarządzie spółki Time, foto: Grupa ZPR Media


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

850 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP ceglasta

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama