reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wystawa IBC2020 nie odbędzie się

dodano: 2020-05-18 11:00 | aktualizacja: 2020-05-18 14:05
autor: Janusz Sulisz | źródło: IBC

IBC 2019 W 2020 r. nie będzie wystawy IBC w amsterdamskim centrum wystawowym RAI. 18 maja br. organizatorzy ogłosili, że ​​kryzys związany z pandemią Covid-19 niestety doprowadził ich do wniosku, że nie ma żadnego bezpiecznego sposobu na zorganizowanie tej imprezy, która jest uznawana za światowe spotkanie nadawców i producentów sprzętu telewizyjnego i radiowego. SAT Kurier co roku odwiedzał tę wystawę przekazując raport na temat nowości z branży telewizyjnej.

IBC
IBC 365 wystawa Amsterdam 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wystawa IBC2020 została anulowana z powodu obaw dotyczących bezpieczeństwa wystawców i uczestników oraz możliwości dostarczenia wydarzenia w jakości oczekiwanej od IBC.

Chociaż centrum RAI w Amsterdamie oświadczyło, że się otwiera i teoretycznie może sobie poradzić z zachowaniem dystansu społecznego, utrzymując ograniczenia w podróżach - w tym kwarantanny dla powracających gości - oraz bardzo globalny charakter tego wydarzenia, to organizatorzy doszli do wniosku, że nawet znacznie zredukowane wydarzenie nie jest możliwe.

Wystawa IBC2020 miała się odbyć w dniach 11-14 września w Amsterdamie. Nadal wiele krajów w Europie jest wciąż zamkniętych, więc dyrektor wykonawczy IBC Michael Crimp powiedział, że „było zbyt wiele niewiadomych”.

W rezultacie tej całej sytuacji Michael Crimp powiedział, że nie będzie możliwe zagwarantowanie, że IBC będzie w stanie zapewnić bezpieczne i wartościowe wydarzenie o jakości oczekiwanej od IBC.

I chociaż decyzja była „bardzo rozczarowująca”, dyrektor generalny IBC powiedział, że wczesna decyzja była najlepsza dla branży nadawczej i medialnej. Michael Crimp napisał specjalny list do wspólnoty IBC.

Od ponad 50 lat IBC zapewnia w Amsterdamie coroczne miejsce spotkań społeczności mediów, rozrywki i technologii.
Na przykład w nadchodzących miesiącach IBC będzie nadal współpracować z branżą za pośrednictwem platformy cyfrowej IBC365. Szczegóły planów zostaną podane wkrótce.


Źródło: ibc.org  advanced-television.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...