reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Netflix pokaże film TVN i Canal+ na całym świecie

dodano: 2020-05-24 23:53 | aktualizacja: 2020-05-25 07:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Red Carpet TV/Kino Świat/satkurier.pl

Kino Świat Canal+ TVN „Sala samobójców. Hejter” Serwis VOD Netflix nabył prawa do filmu „Sala samobójców. Hejter”. Producentem filmu jest Naima Film, koproducentami są TVN (Discovery), Canal+, dFlights i Coloroffon, a dystrybutorem jest Kino Świat. Reżyserem jest Jan Komasa, autorem scenariusza Mateusz Pacewicz, zdjęć Radosław Ładczuk, a w obsadzie znaleźli się Julia Wieniawa-Narkiewicz, Vanessa Aleksander, Danuta Stenka, Agata Kulesza, Maciej Musiałowski, Maciej Stuhr, Jacek Koman i Adam Gradowski.

Kino Świat Canal+ TVN „Sala samobójców. Hejter”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jan Komasa był gościem programu „Kamera! Akcja!” emitowanym w telewizji Red Carpet TV, a którego gospodynią jest Paulina Drażba. W rozmowie z dziennikarką reżyser potwierdził obecność jego filmu „Sala samobójców. Hejter” w światowej dystrybucji serwisu VOD Netflix. Dodał, że w czerwcu br. rozpocznie się dubingowanie tej polskojęzycznej produkcji na kilka języków, a premierowa emisja ma rozpocząć się w lipcu br.

W Polsce film „Sala samobójców. Hejter” zostanie pokazany przez serwis Netflix w późniejszym terminie.

Dodajmy, że film „Sala samobójców. Hejter” wygrał ostatnio Tribeca Film Festival w Nowym Jorku, w Stanach Zjednoczonych Ameryki (więcej tutaj).

Tomasz (w tej roli Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka i Jacek Koman) - rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomasz planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomasz zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy - Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.

„Sala samobójców. Hejter” - o filmie - gatunek: cyber-thriller; produkcja: Polska 2020; producent: Naima Film;koproducenci: dFlights, TVN, Canal+ i Coloroffon; reżyseria: Jan Komasa („Sala samobójców”, „Miasto 44”, „Boże Ciało” i „Oda do radości”); scenariusz: Mateusz Pacewicz („Boże Ciało”); zdjęcia: Radosław Ładczuk („Sala samobójców” i „Jesteś Bogiem”); obsada: Maciej Musiałowski („Druga szansa”, „Czuwaj” i „Soyer”), Agata Kulesza („Zimna wojna”, „Róża” i „Ida”), Danuta Stenka („Planeta singli”, „Katyń” i „Listy do M. 3”), Vanessa Aleksander („Wojenne dziewczyny”, „Belle Epoque” i „Smok”), Maciej Stuhr („Planeta singli”, „Obława” i „Belfer”), Jacek Koman („Prokurator”, „Lekarze” i „Wataha”), Adam Gradowski („Ułaskawienie” i „Belfer”) i Julia Wieniawa-Narkiewicz („Kobiety mafii” i „Kopciuszek. Historia prawdziwa”).
 
Vanessa Aleksander i Maciej Musiałowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Sala samobójców. Hejter”, foto: Kino Świat
Vanessa Aleksander i Maciej Musiałowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Sala samobójców. Hejter”, foto: Kino Świat
Danuta Stenka, Jacek Koman, Maciej Musiałowski, Agata Kulesza, Vanessa Aleksander, Maciej Stuhr i Adam Gradowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Sala samobójców. Hejter”, foto: Kino Świat
Danuta Stenka, Jacek Koman, Maciej Musiałowski, Agata Kulesza, Vanessa Aleksander, Maciej Stuhr i Adam Gradowski na plakacie promującym kinową emisję filmu „Sala samobójców. Hejter”, foto: Kino Świat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 RC20 UHD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 999 zł Więcej...