reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanada i przyroda w sierpniu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2020-07-19 23:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD W sierpniu br. roku kanał Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Weterynarz z Yorkshire” (sezon 8.) i „Dzika Kanada II”, a w ramach pasma „Bohaterowie przyrody” taką produkcję jak „Rzeczne potwory” (sezon 5.).

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2020 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Bohaterowie przyrody”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 3 sierpnia br.) o 20:00
- Zobaczmy świat oczami naszych bohaterów kina akcji przyrodniczej: Jeremy'ego Wade'a, Dominica Monaghana, Nigela Marvena i Steve'a Backshalla. Każdy z nich dysponuje szczególnymi umiejętnościami i wyjątkową osobowością. Dzięki nim możemy nie wychodząc z domu odkrywać egzotyczne miejsca, spotykać się z przedstawicielami innych kultur i niezwykłymi zwierzętami: małymi, dużymi i bardzo niebezpiecznymi. Zapraszamy do ponownego przeżycia klasycznych wypraw i podróży w zupełnie nieznane rejony - zachęca nadawca.

„Bohaterowie przyrody”:
„Rzeczne potwory” 5 („River Monsters” 5)
emisja: od poniedziałku, 3 sierpnia br. o 20:00

W każdym odcinku Jeremy Wade, wędkarz ekstremalny, wyrusza na łowy na kolejną śmiertelnie niebezpieczną rybę. Tym razem trafi między innymi do Boliwii, Kolumbii, na Islandię i Ukrainę, a wyprawy te będą stanowić wyzwanie dla jego umiejętności i poglądów na temat wędkowania (więcej tutaj).

„Weterynarz z Yorkshire” 8 („The Yorkshire Vet” 8)
emisja: codziennie (od 10 sierpnia br.) o 16:50

Widzowie przyglądać się będą pracy kliniki weterynaryjnej w Skeldale - gdzie szefem jest obecnie Peter Wright, uczeń Jamesa Herriota - oraz kliniki Rae, Bean and Partners w Boroughbridge, gdzie pracuje Julian Norton. Lekarze i pracownicy w Skeldale i Boroughbridge są gotowi pomóc każdemu zwierzęciu: żadne nie jest dla nich za duże ani za małe. Widzowie poznają historie pełne miłości i humoru, spotkają rolników i właścicieli zwierząt, w różnym wieku i z różnych środowisk. Jednym z bohaterów serii jest także samo hrabstwo Yorkshire, równie piękne o każdej porze roku (więcej tutaj).

„Dzika Kanada II” („Wild Canada II”)
emisja: od niedzieli, 16 sierpnia br. o 15:00

Kanada - kraina bajecznych krajobrazów i niepowtarzalnej dzikiej przyrody. Ten rozległy, dziki kraj ma najdłuższą na świecie linię brzegową. Położony nad trzema oceanami, obejmuje największy zakres szerokości geograficznej spośród wszystkich państw na Ziemi. Odkąd gruby na kilometr lód zaczął się topić, odsłaniając ziemię, niezliczone pokolenia ludzi kształtowały przyrodę Kanady dla swoich własnych celów, walcząc o przetrwanie. Ale nie tylko ludzie kolonizowali te tereny: z biegiem czasu pojawiało się tu również wiele roślin i zwierząt. Na rozległych równinach obecnej Kanady żyły mamuty, łosie i woły piżmowe (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...

Konwerter SCR 4UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB4 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

129 zł Więcej...