reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Godziny” i seriale w sierpniu w Epic Drama

dodano: 2020-07-21 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama W sierpniu br. kanał Epic Drama poleca swoim widzom taką produkcję filmową jak „Godziny”, takie seriale jak „Detektyw Murdoch” (sezon 9.), „Borys Godunow” i „W cieniu”, w ramach pasma „We francuskim stylu” takie produkcje jak „Spikerka” i „Kolekcja”, a także pasmo „Lato z kryminałem”.

Epic Drama „Odwilż” Anna Chipovskaya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2020 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Lato z kryminałem”:
emisja: codziennie o 6:00
- Uwielbiacie kryminały? My też! Dlatego latem otwieramy nasze katalogi i prezentujemy wszystko to, co najlepsze i najbardziej emocjonujące w świecie śledztw i kryminalistyki. Zanurzmy się w mroczne umysły seryjnych zabójców, mafijnych bossów i zbrodniarzy wojennych. „Lato z kryminałem” o każdej porze dnia! - zachęca nadawca (więcej tutaj).

„Detektyw Murdoch” 9
emisja: od poniedziałku do piątku (od 3 sierpnia br.) o 20:30

Od doskonale strzeżonego więzienia po zewnętrzną warstwę ziemskiej atmosfery: dziewiąta seria „Detektywa Murdocha” to nowe światy, nowe przygody i nowe zagadki kryminalne. Rok 1903 nie zaczyna się dobrze: Murdoch i jego zespół wciąż nie mogą dojść do siebie po aresztowaniu posterunkowego Crabtree. Tymczasem życie na czwartym posterunku zakłóca szokująca śmierć. Murdoch i jego współpracownicy nadal rozwiązują pozornie nierozwiązywalne zagadki i stawiają czoła przestępcom. Od niezwykłego napadu na bank po groźbę zniszczenia całej Kanady: każda sprawa wymaga sprytu, mądrości i najnowszej techniki (więcej tutaj).

„We francuskim stylu”:
emisja: w środy o 21:30
„Spikerka” i „Kolekcja” to dwa seriale, których akcja rozgrywa się we Francji po II wojnie światowej - w czasach odrodzenia, ożywienia i odnowy. Kraj po wojnie powstał z popiołów: wreszcie był czas na modę, rozrywkę, walkę o prawa kobiet i otwartość na homoseksualizm. Często jednak moda, piękno i uroki życia były tylko maskami dla mrocznych tajemnic z przeszłości i współczesnych problemów (więcej tutaj).

„Borys Godunow”
emisja: od środy, 19 sierpnia br. o 22:30

XVI wiek, Moskwa. Śmierć prawowitego spadkobiercy kończy rządy starożytnej dynastii. Zaczyna się brutalna walka o władzę. Wygrywa ją Borys Godunow - i to on zostaje nowym carem. - Tajemnica jego dojścia do władzy, spiski szlachty, fałszywy pretendent do tronu i zagłada rodu Godunowów: wszystko to znajdziemy w tej ciekawej serii opisującej losy najbardziej zagadkowego cara w historii Rosji - zapowiada nadawca.

„W cieniu”
emisja: od czwartku, 27 sierpnia br. o 21:30

W latach pięćdziesiątych XX wieku najgorętszym miejscem zimnej wojny nie były Waszyngton ani Moskwa, lecz Helsinki, gdzie KGB (Komitiet Gosudarstwiennoj Biezopasnosti) i CIA (Central Intelligence Agency) walczyły o kontrolę nad Finlandią - małym, skandynawskim krajem wciśniętym między potęgi Wschodu i Zachodu. W miarę narastania napięć pomiędzy mocarstwami tajna fińska grupa agentów Pięść walczy o utrzymanie niezależności swojej ojczyzny i o jedność we własnych szeregach. Zbliżają się fińskie wybory prezydenckie; w miarę jak najnowsza członkini grupy zaczyna odkrywać prawdę o swojej przeszłości, osobista i zawodowa stawka staje się coraz wyższa. Szybko okazuje się, że od działań Pięści zależy przyszłość Finlandii.

„Godziny”
emisja: w sobotę, 29 sierpnia br. o 21:30

Historia trzech kobiet żyjących w różnych epokach - pisarki Virginii Woolf, gospodyni domowej z lat 50. XX wieku i współczesnej redaktorki książek - których życie łączyły wspólne tęsknoty i obawy. Ich poruszające historie przeplatają się połączone przez powieść „Pani Dalloway” Virginii Woolf.
 
Yannick Bisson i Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Soda Studios
Yannick Bisson i Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Soda Studios
Sarah Parish i Poppy Corby-Tuech w serialu „Kolekcja”, foto: Nick Briggs/Lookout Point
Sarah Parish i Poppy Corby-Tuech w serialu „Kolekcja”, foto: Nick Briggs/Lookout Point
Poppy Corby-Tuech, Holly Weston i Sian Teesdale w serialu „Kolekcja”, foto: Nick Briggs/Lookout Point
Poppy Corby-Tuech, Holly Weston i Sian Teesdale w serialu „Kolekcja”, foto: Nick Briggs/Lookout Point


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 MAXX HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...