reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Zaginione” i seriale w lipcu w Epic Drama

dodano: 2020-06-30 23:59 | aktualizacja: 2020-07-01 10:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama W lipcu br. kanał Epic Drama poleca swoim widzom taką produkcję filmową jak „Zaginione”, takie seriale jak „Okręt” (sezon 2.) i „Wiedeńska krew”, w ramach pasma „We francuskim stylu” seriale „Spikerka” i „Kolekcja”, a w ramach pasma „Lato z kryminałem” takie produkcje jak „Detektyw Murdoch”, „Zagadki kryminalne panny Fisher”, „Sprawy Frankie Drake”, „Endavour: Sprawy młodego Morsa”, „54 godziny”, „Agatha: Prawdziwe morderstwo”, „Maltese: na tropie Mafii”, „Ręka La Garduñi” (drugi sezon serialu „Zaraza”), „Stróż prawa”, „Babilon Berlin”, „Kolekcja”, „Spikerka”, „Chicago”, „Hollywoodland” i „Utalentowany pan Ripley”.

Epic Drama „Odwilż” Anna Chipovskaya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lipiec 2020 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Lato z kryminałem”:
emisja: codziennie (od 1 lipca br.) o 6:00
„54 godziny” (więcej tutaj), „Agatha: Prawdziwe morderstwo”, „Babilon Berlin”, „Detektyw Murdoch”, „Zagadki kryminalne panny Fisher”, „Sprawy Frankie Drake”, „Endavour: Sprawy młodego Morsa”, „Maltese: na tropie Mafii”, „Ręka La Garduñi” (drugi sezon serialu „Zaraza”), „Stróż prawa”, „Kolekcja”, „Spikerka”, „Chicago”, „Hollywoodland”, „Utalentowany pan Ripley” (więcej tutaj) - i wiele innych. - Uwielbiacie kryminały? My też! Dlatego latem otwieramy nasze katalogi i prezentujemy wszystko to, co najlepsze i najbardziej emocjonujące w świecie śledztw i kryminalistyki. Zanurzmy się w mroczne umysły seryjnych zabójców, mafijnych bossów i zbrodniarzy wojennych. „Lato z kryminałem” o każdej porze dnia! - zachęca nadawca.

„Okręt” 2
twórcy: Johannes W. Betz i Tony Saint, obsada: Tom Wlaschiha, Vicky Krieps, Rick Okon, Clemens Schick, Fleur Geffrier, Vincent Kartheiser, Rochelle Neil, Thierry Frémont, Thomas Kretschmann i Stefan Konarske
emisja: w niedzielę, 5 lipca br. o 21:30

Jak informuje nadawca, pierwsza seria „Okrętu” zyskała w 2019 roku znakomite recenzje, otrzymała nagrody za najlepsze efekty specjalne, najlepsze zdjęcia i najlepszy serial zagraniczny. Kilka nagród dla najlepszej aktorki zdobyła Vicky Krieps za rolę Simone Strasser. Grudzień 1942 roku. Doświadczony kapitan U-Boota, Johannes von Reinhartz, zostaje wysłany na podkładzie U-822 z tajną misją do wschodnich wybrzeży Stanów Zjednoczonych Ameryki: ma tam wysadzić na ląd trójkę sabotażystów. Kiedy pojawiają się wątpliwości w lojalność von Reinhartza, dowództwo wysyła w pościg kolejnego U-Boota, U-612, pod dowództwem kapitana Wrangla. Tymczasem były dowódca U-612, Hoffman, o włos unika śmierci na Atlantyku. Znajduje schronienie w Nowym Jorku, u Sama Greenwooda, któremu kiedyś uratował życie. Spotyka też Bergera, podejrzanego prawnika pochodzącego z Niemiec. Czy Hoffman zdoła wrócić do ojczyzny? Tymczasem w La Rochelle Simone nadal potajemnie pomaga ludziom cierpiącym pod niemiecką okupacją. Forster, szef Gestapo, podejrzewa, że Simone i jej współlokatorka Margot chcą pomóc w ucieczce żydowskiej rodzinie (więcej tutaj).

„We francuskim stylu”:
emisja: w środy (od 8 lipca br.) o 21:30
„Spikerka” i „Kolekcja” - dwa seriale, których akcja rozgrywa się we Francji po II wojnie światowej - w czasach odrodzenia, ożywienia i odnowy. Kraj po wojnie powstał z popiołów: wreszcie był czas na modę, rozrywkę, walkę o prawa kobiet i otwartość na homoseksualizm. Często jednak moda, piękno i uroki życia były tylko maskami dla mrocznych tajemnic z przeszłości i współczesnych problemów (więcej tutaj).

„Wiedeńska krew”
twórcy: Steve Thompson, obsada: Matthew Beard, Juergen Maurer, Luise von Finckh, Jessica De Gouw, Amelia Bullmore i Oliver Stokowski
emisja: od niedzieli, 12 lipca br. o 21:30

Serial powstał niedawno, ale był już nominowany do austriackiej nagrody Romy; obsada i ekipa także nie są nowicjuszami w świecie nagród telewizyjnych i filmowych, a reżyserzy Umut Dag i Robert Dornhelm oraz scenarzysta Steve Thompson (znany z takich produkcji, jak „Sherlock” czy „Doktor Who”) w ciągu ostatnich dekad otrzymali już wiele wyrazów uznania. Na początku XX wieku Wiedeń był miastem filozofii, nauki i sztuki, miejscem, gdzie różne kultury i idee ścierały się przy kawiarnianych stolikach i w przerwach operowych spektakli. Max Liebermann to Anglik - młody, niezwykle zdolny uczeń twórcy psychoanalizy, Zygmunta Freuda. Max spotyka Oskara Rheinhardta, inspektora policji, który zmaga się z wyjątkowo skomplikowaną sprawą serii makabrycznych morderstw. Niezwykła spostrzegawczość Maxa i jego głębokie zrozumienie ludzkich zachowań i patologii sprawiają, że inspektor angażuje go do pomocy  w rozwiązywaniu najbardziej tajemniczych i niezwykłych zagadek kryminalnych.
 
„Zaginione”
twórcy: Ron Howard, obsada: Tommy Lee Jones, Cate Blanchett, Evan Rachel Wood, Aaron Eckhart, Sergio Calderón, Eric Schweig i Jenna Boyd
emisja: w sobotę, 25 lipca br. o 21:30

Twórcy i aktorzy filmu „Zaginione” mają na koncie łącznie co najmniej sześć Oscarów. Laureatami tych nagród są reżyser Ron Howardi kompozytor James Horner, którzy współpracowali wcześniej między innymi przy filmach „Apollo 13" i „Piękny umysł". Maggie to młoda kobieta, która samotnie wychowuje dwie córki na dzikich terenach Nowego Meksyku. Kiedy jej córka Lily zostaje porwana przez tajemniczą postać w kapturze o niemal magicznych umiejętnościach, Maggie musi zapomnieć o swojej dumie i zgodzić się na pomoc dawno niewidzianego ojca. Wspólnie wyruszają na poszukiwania Lily - ale to, co razem przeżyją, zmieni ich na zawsze (więcej tutaj).
 
Barbara Probst w serialu „Spikerka”, foto: Philippe Le Roux/France TV
Barbara Probst w serialu „Spikerka”, foto: Philippe Le Roux/France TV


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...