reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Asta-Net: Polsat Seriale HD, Super TV i Nowy Świat

dodano: 2020-07-31 03:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Asta/satkurier.pl

Asta-Net Oferta sieci Asta-Net (Grupa Asta) z Piły powiększyła się o Radio Nowy Świat. Ponadto w najbliższym czasie nastąpią zmiany w pakietach telewizyjnych operatora - Polsat Seriale w SD zostanie zastąpiony przez Polsat Seriale HD, a kończącą nadawanie stację Telezakupy Mango 24 debiutujący na rynku kanał Super TV.

Asta-Net


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Radio Nowy Świat to rozgłośnia muzyczno-publicystyczna. Stacja rozpoczęła nadawanie w piątek, 10 lipca br. (więcej tutaj) Kanał w ofercie sieci Asta-Net dostępny jest na pozycji numer 975.

W piątek, 31 lipca br., w wyniku decyzji nadawcy - firmy Studio Moderna, nadawanie zakończy stacja Telezakupy Mango 24. Kanał ten w ofercie sieci Asta-Net znajduje się na pozycji numer 37. W pakietach tego operatora stacja ta zostanie zastąpiona przez należący do Michała Winnickiego kanał Super TV (więcej tutaj). Sieć Asta-Net będzie jednym z pierwszych operatorów, który udostępni ten debiutujący na rynku kanał.

W poniedziałek, 6 kwietnia br., w wyniku decyzji nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, obecny na rynku od 2013 roku kanał Polsat Romans zmienił nazwę na Polsat Seriale. Stacja po tej modyfikacji, inaczej niż Polsat Romans, dostępna jest także w wysokiej rozdzielczości (Polsat Seriale HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). W pakietach sieci Asta-Net stacja ta obecna jest w standardowej rozdzielczości - na pozycji numer 107. Od poniedziałku, 3 sierpnia br. zostanie ona zastąpiona wersją HD. - W związku ze zmianą częstotliwości nadawania odbiorniki z modułem CAM mogą wymagać ponownego wyszukania kanału. W przypadku dekoderów aktualizacja zostanie zrealizowana automatycznie. W przypadku pytań prosimy o kontakt z serwisem technicznym Asta-Net pod numerem telefonu 67 350 90 00 - informuje operator.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Asta-Net powiększyła się o kanał Biznes24 (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Książka - Anteny Satelitarne

Książka ANTENY SATELITARNE pod redakcją Janusza Sulisza - redaktora naczelnego...

35 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...