reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina: Trace z licencją i nowe nazwy MTV

dodano: 2020-08-01 12:00
autor: RO | źródło: telekritika.ua

MTV Rocks MTV Hits MTV Dance 30 lipca 2020 roku w czasie posiedzenia Narodowej Rady Ukrainy ds. telewizji i radia udzielono zezwolenia na nadawanie międzynarodowych kanałów Trace Sports Stars i Trace Urban w ukraińskich sieciach kablowych. Ponadto wprowadzono zmiany w nazewnictwie i jurysdykcji znanych stacji muzycznych MTV Hits, MTV Dance i MTV Rocks.

https://i.ytimg.com/vi/d5HkdFG6PuY/maxresdefault.jpg http://trace.tv/wp-content/uploads/2017/01/r
Trace Urban HD Trace Sports HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do regulatora medialnego wpłynęła prośba brytyjskiej spółki Trace UK World Ltd. o wniesienie Trace Sports Stars do wykazu zagranicznych kanałów, których treści odpowiadają wymaganiom Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ukraińskiego ustawodawstwa.

Francuska firma Trace Global, która jest właścicielem praw do kanału muzycznego Trace Urban, również zwróciła się z apelem o dodanie stacji do listy dozwolonych kanałów zagranicznych.

Ponadto Narodowa Rada otrzymała pismo od Dentos Europe jako przedstawiciela MTV Networks na Ukrainie w sprawie zmiany jurysdykcji i nazw muzycznych stacji telewizyjnych MTV Hits, MTV Dance i MTV Rocks. Dentos Europe przedstawiło kopie decyzji wydanych przez czeską Radę ds. Radiofonii i Telewizji (RRTV) o świadczeniu usług dystrybucji przez MTV Networks drogą satelitarną.

Nazwy kanałów muzycznych zmieniono na MTV Rocks International, MTV Hits International i сlub MTV.

Obecnie na Ukrainie jest dopuszczonych 179 zagranicznych kanałów telewizyjnych, których treści spełniają postanowienia zawarte w Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ukraińskim ustawodawstwie.

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...