reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraina: Trace z licencją i nowe nazwy MTV

dodano: 2020-08-01 12:00
autor: RO | źródło: telekritika.ua

MTV Rocks MTV Hits MTV Dance 30 lipca 2020 roku w czasie posiedzenia Narodowej Rady Ukrainy ds. telewizji i radia udzielono zezwolenia na nadawanie międzynarodowych kanałów Trace Sports Stars i Trace Urban w ukraińskich sieciach kablowych. Ponadto wprowadzono zmiany w nazewnictwie i jurysdykcji znanych stacji muzycznych MTV Hits, MTV Dance i MTV Rocks.

https://i.ytimg.com/vi/d5HkdFG6PuY/maxresdefault.jpg http://trace.tv/wp-content/uploads/2017/01/r
Trace Urban HD Trace Sports HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do regulatora medialnego wpłynęła prośba brytyjskiej spółki Trace UK World Ltd. o wniesienie Trace Sports Stars do wykazu zagranicznych kanałów, których treści odpowiadają wymaganiom Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ukraińskiego ustawodawstwa.

Francuska firma Trace Global, która jest właścicielem praw do kanału muzycznego Trace Urban, również zwróciła się z apelem o dodanie stacji do listy dozwolonych kanałów zagranicznych.

Ponadto Narodowa Rada otrzymała pismo od Dentos Europe jako przedstawiciela MTV Networks na Ukrainie w sprawie zmiany jurysdykcji i nazw muzycznych stacji telewizyjnych MTV Hits, MTV Dance i MTV Rocks. Dentos Europe przedstawiło kopie decyzji wydanych przez czeską Radę ds. Radiofonii i Telewizji (RRTV) o świadczeniu usług dystrybucji przez MTV Networks drogą satelitarną.

Nazwy kanałów muzycznych zmieniono na MTV Rocks International, MTV Hits International i сlub MTV.

Obecnie na Ukrainie jest dopuszczonych 179 zagranicznych kanałów telewizyjnych, których treści spełniają postanowienia zawarte w Europejskiej Konwencji o Telewizji Ponadgranicznej i ukraińskim ustawodawstwie.

Źródło: telekritika.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo + moduł nc+ CI+ telewizja na kartę

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

999 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama