reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Maleńkie morderstwa” w Zoom TV

dodano: 2020-08-10 04:12
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Zoom TV „Maleńkie morderstwa” W poniedziałek, 31 sierpnia br. o godz. 19:00 w kanale Zoom TV wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek tureckiego serialu obyczajowego „Maleńkie morderstwa” („Ufak Tefek Cinayetler”). W obsadzie znaleźli się Gökҫe Bahadir, Aslihan Gürbüz, Bade Iscil, Tülin Özen, Mert Firat, Yildiray Sahinler i Ferit Aktug, a za reżyserię odpowiadają Ali Bilgin i Deniz Yorulmazer. Zoom TV zaprezentuje widzom 138 45-minutowych odcinków serialu, które będą emitowane od poniedziałku do piątku o godz. 19:00.

Zoom TV „Maleńkie morderstwa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Witajcie w Sarmaşık - ekskluzywnej dzielnicy willowej, w której wszyscy są młodzi, piękni i bogaci. To tu żyją szczęściarze z wyższych sfer: robią kariery, wychowują dzieci, otaczają się służbą i jeżdżą dobrymi samochodami. Ale ta idylla to tylko pozory. Gdy w miasteczku spotykają się po latach cztery przyjaciółki z młodości, Sarmaşık pokazuje swoje prawdziwe oblicze... Zoom TV zaprasza na polską premierę serialu „Maleńkie morderstwa”, w którym to kobiety rozdają karty. Pierwszy odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 31 sierpnia br. o godzinie 19:00.

Głównymi bohaterkami serialu „Maleńkie morderstwa” są Oya, Merve, Pelin i Arzu - cztery przyjaciółki z liceum, które po latach spotykają się w rodzinnym miasteczku na pogrzebie dyrektora szkoły. Kiedyś nastolatki, dzisiaj kobiety sukcesu, są różne jak cztery żywioły. Łączy je jedynie fatalne w skutkach i niewyjaśnione do tej pory wydarzenie ze szkolnych lat. Pod  pozorami wzajemnej sympatii i otwartości dawne przyjaciółki pielęgnują ukryte animozje, podlewają zazdrość, skrywają swoje małe i duże sekrety. Ponowne spotkanie będzie miało niebagatelny wpływ na każdą z nich. Choć ich życie kręci się wokół mężczyzn, stanowią tu oni tylko tło całej historii, podobnie jak policyjne śledztwo prowadzone wokół pewnej tajemniczej zbrodni. W Sarmaşık to kobiety rozdają karty. Budują, niszczą, dzielą i rządzą...

- „Maleńkie morderstwa” to pełna emocji, świetnie wyprodukowana, uniwersalna opowieść o intrygantkach z bogatego osiedla. Miłość i namiętność mieszają się tu z nienawiścią, zemstą i zazdrością. Ten wciągający od pierwszego odcinka serial, który sprzedano do wielu europejskich krajów, jest idealnie skrojony pod gusta kobiecej widowni. Mocno wierzymy w sukces tej unikalnej produkcji na naszej antenie

- mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.


Serial „Maleńkie morderstwa” sprzedano do ponad 45 krajów na całym świecie, m.in. do Chile, Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Izraela, Litwy, Rumunii, Serbii i Słowenii. Występująca w produkcji turecka aktorka Gökҫe Bahadir za rolę Oyi otrzymała nominację do tureckiej Złotej Palmy.

„Maleńkie morderstwa” („Ufak Tefek Cinayetler”) - o serialu - obyczajowy, Turcja 2017, reżyseria: Ali Bilgin i Deniz Yorulmazer, występują: Gökҫe Bahadir, Aslihan Gürbüz, Bade Iscil, Tülin Özen, Mert Firat, Yildiray Sahinler i Ferit Aktug.
 
Tülin Özen w serialu „Maleńkie morderstwa”, foto: SPI International B.V.
Tülin Özen w serialu „Maleńkie morderstwa”, foto: SPI International B.V.
Bade Iscil w serialu „Maleńkie morderstwa”, foto: SPI International B.V.
Bade Iscil w serialu „Maleńkie morderstwa”, foto: SPI International B.V.
Aslihan Gürbüz w serialu „Maleńkie morderstwa”, foto: SPI International B.V.
Aslihan Gürbüz w serialu „Maleńkie morderstwa”, foto: SPI International B.V.
Gökçe Bahadir w serialu „Maleńkie morderstwa”, foto: SPI International B.V.
Gökçe Bahadir w serialu „Maleńkie morderstwa”, foto: SPI International B.V.


„Maleńkie morderstwa” - emisja od poniedziałku do piątku (od 31 sierpnia 2020 roku) o godz. 19:00 w Zoom TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

479 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...
reklama