reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Gliniarze z Chicago” w Zoom TV

dodano: 2020-08-12 01:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Zoom TV „Gliniarze z Chicago” Zespół wywiadowczy sierżanta Hanka Voighta to najlepsi gliniarze w mieście. Codziennie toczą bezwzględną walkę z kolumbijskimi kartelami, zabójstwami na zlecenie i najgorszymi bandziorami w okolicy. W tej wojnie nie będzie remisu. Zoom TV zaprasza na premierę amerykańskiego serialu policyjnego „Gliniarze z Chicago” („Chicago P.D.”) - pierwszy odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 31 sierpnia br. o godz. 21:00. Stacja pokaże cztery pierwsze sezony tej produkcji. „Gliniarze z Chicago” są spin-offem serialu „Chicago Fire” (emitowanego w kanale Fox).

Zoom TV „Gliniarze z Chicago”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Gliniarze z Chicago” to dramat policyjny opowiadający o pracy jednostki wywiadowczej 21. dystryktu policji w Chicago. Grupa najlepszych gliniarzy z Wietrznego Miasta, jak mówi się o Chicago, codziennie naraża swoje życie, by chronić innych.

Grupą wywiadowczą dowodzi sierżant Voight - twardy glina, który choć nie lubi procedur i kocha nietypowe metody śledcze, w pracy ponad wszystko ceni sobie uczciwość, szczerość i lojalność. Zdaniem Voighta 10 proc. gliniarzy wykonuje 90 proc. roboty. Trudno się z nim nie zgodzić - jego ekipa należy do tych 10 proc.... Zastępcą Voighta jest odważny detektyw Dawson, a skład jednostki uzupełniają: detektyw Lindsay, której Voight uratował kiedyś życie, były wojskowy Halstead, stary wyjadacz Olinsky i spec od policyjnych gadżetów Jin. Jednostce wywiadowczej towarzyszą mundurowi: dawna stewardessa - oficer Burgess oraz wyciągnięty z akademii policyjnej przez Olinsky'ego nowicjusz Ruzek.

- Serial „Gliniarze z Chicago” to bardzo solidna produkcja telewizyjna i jednocześnie klasyczny, pożądany przez widzów telewizji naziemnej format. Mamy nadzieję, że w duecie z kultową serią „Z Archiwum X”, której premierowe odcinki zaprezentujemy w Zoom TV tej jesieni, oba seriale stworzą popularne wśród naszych odbiorców wieczorne pasmo stacji

- mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.


„Gliniarze z Chicago” są spin-offem serialu „Chicago Fire” (emitowanego w kanale Fox - więcej tutaj). Jednym z twórców produkcji jest nagrodzony statuetką Emmy Dick Wolf. 

Zoom TV zaprezentuje widzom cztery pierwsze sezony „Gliniarze z Chicago”. Serial będzie emitowany od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:00.
 
„Gliniarze z Chicago” („Chicago P.D.”) - o serialu - serial policyjny, Stany Zjednoczone Ameryki 2014-2016, twórcy: Michael Brandt, Derek Haas, Matt Olmstead i Dick Wolf, występują: Jason Beghe, Sophia Bush, Jesse Lee Soffer, Patrick John Flueger, Jon Seda, Elias Koteas, Marina Squerciati, Archie Kao i Amy Morton (więcej tutaj).
 
Laroyce Hawkins, Archie Kao, Marina Squerciati, Jon Seda, Jason Beghe, Sophia Bush, Jesse Lee Soffer, Patrick John Flueger i Elias Koteas w serialu „Gliniarze z Chicago”, foto: SPI International B.V.
Laroyce Hawkins, Archie Kao, Marina Squerciati, Jon Seda, Jason Beghe, Sophia Bush, Jesse Lee Soffer, Patrick John Flueger i Elias Koteas w serialu „Gliniarze z Chicago”, foto: SPI International B.V.


„Gliniarze z Chicago” - emisja od poniedziałku do czwartku (od 31 sierpnia 2020 roku) o godz. 21:00 w Zoom TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak balkonowy prosty 40cm

Stojak uniwersalny instalowany pionowo do barierki balkonowej.

30 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

TechniSat DigitRadio 143 CD

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM niemieckiej firmy TechniSat. Urządzenie pozwala...

950 zł Więcej...
reklama