reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce kanał dla fanów spektakli i musicali 4ever Theater

dodano: 2020-08-19 18:01
autor: RO | źródło: detector.media/cableman.info

4ever Theater Właściciel kanałów muzycznych i dziecięcych na Ukrainie Rudolf Kirnos zapowiedział start swojego najnowszego projektu 4ever Theater. Nowy kanał ma emitować radzieckie i światowe spektakle, a także musicale.

spektakl Teatru Telewizji Mock


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
4ever Theater będzie dostępny dla widzów na Ukrainie i w Mołdawii za pośrednictwem satelity. Przekaz będzie bezpłatny przez dwa miesiące, a następnie zostanie zaszyfrowany. Mieszkańcy USA, Kanady, Niemiec i Polski będą mogli oglądać ten kanał w sieciach OTT.

Przedstawicielstwo grupy 4ever ma zwrócić się do regulatorów w kilku krajach z prośbą o koncesję na nadawanie. Uczyni to, gdy nowy kanał telewizyjny będzie gotowy do rozpoczęcia pracy.

To unikalna mieszanka arcydzieł kinematografii, przedstawień teatralnych i musicali. Można zobaczyć „Singing in the rain” i radziecką wersję Mary Poppins „To Kill a Dragon” i „The Phantom of the Opera”
- powiedział Rudolf Kirnos.

Kirnos jest producentem znanych kanałów muzycznych 4ever Music i EU Music, a także stacji dla dzieci NIKI Kids i NIKI Junior. Emisja kanałów jest darmowa (FTA) na satelicie Eutelsat 9B (9°E), z tym, że wkrótce ma zostać zaszyfrowana. Zależy to od postępów w negocjacjach z operatorami.

Źródło: detector.media  cableman.info 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...
reklama