reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wkrótce kanał dla fanów spektakli i musicali 4ever Theater

dodano: 2020-08-19 18:01
autor: RO | źródło: detector.media/cableman.info

4ever Theater Właściciel kanałów muzycznych i dziecięcych na Ukrainie Rudolf Kirnos zapowiedział start swojego najnowszego projektu 4ever Theater. Nowy kanał ma emitować radzieckie i światowe spektakle, a także musicale.

spektakl Teatru Telewizji Mock


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
4ever Theater będzie dostępny dla widzów na Ukrainie i w Mołdawii za pośrednictwem satelity. Przekaz będzie bezpłatny przez dwa miesiące, a następnie zostanie zaszyfrowany. Mieszkańcy USA, Kanady, Niemiec i Polski będą mogli oglądać ten kanał w sieciach OTT.

Przedstawicielstwo grupy 4ever ma zwrócić się do regulatorów w kilku krajach z prośbą o koncesję na nadawanie. Uczyni to, gdy nowy kanał telewizyjny będzie gotowy do rozpoczęcia pracy.

To unikalna mieszanka arcydzieł kinematografii, przedstawień teatralnych i musicali. Można zobaczyć „Singing in the rain” i radziecką wersję Mary Poppins „To Kill a Dragon” i „The Phantom of the Opera”
- powiedział Rudolf Kirnos.

Kirnos jest producentem znanych kanałów muzycznych 4ever Music i EU Music, a także stacji dla dzieci NIKI Kids i NIKI Junior. Emisja kanałów jest darmowa (FTA) na satelicie Eutelsat 9B (9°E), z tym, że wkrótce ma zostać zaszyfrowana. Zależy to od postępów w negocjacjach z operatorami.

Źródło: detector.media  cableman.info 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...
reklama