reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Plac zabaw Boomeranga” w Boomerangu

dodano: 2020-08-28 05:15 | aktualizacja: 2020-08-28 10:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Boomerang We wtorek, 1 września br. o godz. 17:00 na antenie kanału Boomerang zadebiutuje pasmo „Plac zabaw Boomeranga”, w ramach którego emitowane będą takie seriale jak „Królewska Straż”, „Mocny Mike”, „Agent Binky: Pets of the Universe”, „Pat i świat”, „Looney Tunes: Maluchy w pieluchach” („Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach”) i „Grizzy i Lemingi”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Boomerang zaprasza na nowe pasmo z ulubionymi serialami najmłodszych w roli głównej. „Plac zabaw Boomeranga” zapewni moc atrakcji, a widzowie przypomną sobie najciekawsze przygody Mocnego Mike’a, Królika Bugsa czy Agenta Binky’ego. Do tej ferajny premierowo dołączy drużyna z „Królewskiej Straży”. Emisja od wtorku, 1 września br. - zapowiada nadawca.

Najlepszy plac zabaw to ten, na którym czekają niesamowite przygody i zabawa bez końca. W telewizyjnym cyklu „Plac Zabaw Boomeranga” do wspólnych psot zaprasza paczka wesołych zwierzaków. Mocny Mike zaradzi kolejnym kryzysom, które wyrwą go z sielskiej drzemki. Mops jest równie bystry i odważny, jak uroczy - żadne wyzwanie mu niestraszne („Mocny Mike”(więcej tutaj). Równie heroiczny Agent Binky wraz z grupą PURST uratuje swoją rodzinę przed kolejnymi kłopotami („Agent Binky: Pets of the Universe”) (więcej tutaj). Odwagi nie brakuje też Patowi, który każdego dnia ubiega chytrego Victora, aby wyciągnąć właścicielkę Lolę z tarapatów („Pat i świat”) (więcej tutaj). Swoim humorem rozbawi także Królik Bugs, wspólnie z kaczorem Daffym i kanarkiem Tweetym („Looney Tunes: Maluchy w pieluchach”/„Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach”) (więcej tutaj). Natomiast niedźwiedź Grizzy wciąż będzie próbował zaznać spokoju w towarzystwie psotliwych Lemingów („Grizzy i Lemingi”) (więcej tutaj).

Do paczki bohaterów dołączy premierowo „Królewska Straż”. Rozbrykana grupa pod wodzą wilka Luke’a sprosta wszystkim, nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Gdy nieoczekiwanie zbliża się zagrożenie, wspólnie tworzą ogromnego robota Alfa-Bota, który waży ponad 50 ton i może wznieść się wysoko w powietrze. Całej sytuacji towarzyszy specjalny okrzyk „Królewska Straż, już czas!”, będący hasłem rozpoczynającym akcję ratunkową (więcej tutaj).

Premiera pasma „Plac zabaw Boomeranga” odbędzie się we wtorek, 1 września br. o godzinie 17:00 - emisja codziennie o 9:00 i 17:00 na antenie Boomeranga.

„Plac zabaw Boomeranga” - premiera we wtorek, 1 września 2020 roku o godz. 17:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...