reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Plac zabaw Boomeranga” w Boomerangu

dodano: 2020-08-28 05:15 | aktualizacja: 2020-08-28 10:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Boomerang We wtorek, 1 września br. o godz. 17:00 na antenie kanału Boomerang zadebiutuje pasmo „Plac zabaw Boomeranga”, w ramach którego emitowane będą takie seriale jak „Królewska Straż”, „Mocny Mike”, „Agent Binky: Pets of the Universe”, „Pat i świat”, „Looney Tunes: Maluchy w pieluchach” („Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach”) i „Grizzy i Lemingi”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Boomerang zaprasza na nowe pasmo z ulubionymi serialami najmłodszych w roli głównej. „Plac zabaw Boomeranga” zapewni moc atrakcji, a widzowie przypomną sobie najciekawsze przygody Mocnego Mike’a, Królika Bugsa czy Agenta Binky’ego. Do tej ferajny premierowo dołączy drużyna z „Królewskiej Straży”. Emisja od wtorku, 1 września br. - zapowiada nadawca.

Najlepszy plac zabaw to ten, na którym czekają niesamowite przygody i zabawa bez końca. W telewizyjnym cyklu „Plac Zabaw Boomeranga” do wspólnych psot zaprasza paczka wesołych zwierzaków. Mocny Mike zaradzi kolejnym kryzysom, które wyrwą go z sielskiej drzemki. Mops jest równie bystry i odważny, jak uroczy - żadne wyzwanie mu niestraszne („Mocny Mike”(więcej tutaj). Równie heroiczny Agent Binky wraz z grupą PURST uratuje swoją rodzinę przed kolejnymi kłopotami („Agent Binky: Pets of the Universe”) (więcej tutaj). Odwagi nie brakuje też Patowi, który każdego dnia ubiega chytrego Victora, aby wyciągnąć właścicielkę Lolę z tarapatów („Pat i świat”) (więcej tutaj). Swoim humorem rozbawi także Królik Bugs, wspólnie z kaczorem Daffym i kanarkiem Tweetym („Looney Tunes: Maluchy w pieluchach”/„Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach”) (więcej tutaj). Natomiast niedźwiedź Grizzy wciąż będzie próbował zaznać spokoju w towarzystwie psotliwych Lemingów („Grizzy i Lemingi”) (więcej tutaj).

Do paczki bohaterów dołączy premierowo „Królewska Straż”. Rozbrykana grupa pod wodzą wilka Luke’a sprosta wszystkim, nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Gdy nieoczekiwanie zbliża się zagrożenie, wspólnie tworzą ogromnego robota Alfa-Bota, który waży ponad 50 ton i może wznieść się wysoko w powietrze. Całej sytuacji towarzyszy specjalny okrzyk „Królewska Straż, już czas!”, będący hasłem rozpoczynającym akcję ratunkową (więcej tutaj).

Premiera pasma „Plac zabaw Boomeranga” odbędzie się we wtorek, 1 września br. o godzinie 17:00 - emisja codziennie o 9:00 i 17:00 na antenie Boomeranga.

„Plac zabaw Boomeranga” - premiera we wtorek, 1 września 2020 roku o godz. 17:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...