reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Szpitale i przemoc we wrześniu w CI Polsat

dodano: 2020-08-30 23:53
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD We wrześniu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Jeffrey Epstein: jego wszystkie ofiary” i „Nawiedzone szpitale”, a w ramach pasma „Stop przemocy seksualnej” takie produkcje jak „Jeffrey Epstein: jego wszystkie ofiary”, „R. Kelly: jego wszystkie ofiary” i „Seksafera w Hollywood: sprawa Weinsteina”.

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, we wrześniu br. Crime+Investigation Polsat analizować będzie najgłośniejsze sprawy związane z przemocą seksualną i przemocą wobec kobiet. Od 8 września br. w każdy wtorek o godzinie 21:00 stacja zaprezentuje serię dokumentalną „Jeffrey Epstein: jego wszystkie ofiary”, która bada sprawę finansjera, zawiadującego światową siatką handlu nieletnimi dziewczętami, które zdobywał dla siebie oraz grupy bogatych i potężnych przyjaciół. Jego ofiary, które w obliczu samobójstwa Jeffreya Epsteina nigdy nie dojdą sprawiedliwości, opowiadają czego doświadczyły i jak wydostały się z koszmaru. Wrzesień br. przyniesie także pasmo programów „Stop przemocy seksualnej” od 14 do 18 września na antenie Crime+Investigation Polsat. - Stawiając na przedstawienie autentycznych przypadków, staramy się uwrażliwić i zaprezentować historie, które mogą przestrzec przed niepokojącymi zachowaniami, potrafiącymi przerodzić się w życiową tragedię.  W tym czasie wyemitujemy dokumenty o doniosłych sprawach medialnych - jak „R. Kelly: jego wszystkie ofiary” czy „Seksafera w Hollywood: sprawa Weinsteina” - informuje nadawca. Wielbicieli historii paranormalnych kanał zaprasza na serię „Nawiedzone szpitale”, której premiera odbędzie się w środę, 23 września br. o godzinie 23:00. Serial przedstawia przejmujące historie o zjawiskach paranormalnych do jakich dochodzi w szpitalach, domach opieki, kostnicach i placówkach medycznych.

Wrzesień 2020 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Jeffrey Epstein: jego wszystkie ofiary” („Surviving Jeffrey Epstein”)
emisja: we wtorki (od 8 września br.) o 21:00

Wśród światowych elit ten fakt był tajemnicą poliszynela. Siatka handlująca ludźmi i jeden człowiek w centrum uwagi. Setki ofiar. Kto wiedział, kto udawał, że niczego nie widzi, kto pomógł mu się wywinąć? W przeciwieństwie do Jeffreya Epsteina jego ofiary nadal żyją i borykają się ze skutkami traumatycznych doświadczeń. Czteroodcinkowy serial dokumentalny bada sprawę Jeffreya Epsteina, zawiadującego światową siatką handlu nieletnimi dziewczętami, które zdobywał dla siebie oraz grupy bogatych i potężnych przyjaciół. Zarządzał tym procederem ze swoich luksusowych domów w Nowym Jorku, Palm Beach, Nowym Meksyku, Paryżu i na Karaibach. Zarzucono mu, że wykorzystywał własne bogactwo i wpływy do zatajenia prowadzonej działalności. Podczas pobytu w więzieniu Jeffrey Epstein popełnił samobójstwo. Stało się to 10 sierpnia 2019 roku i w tym samym dniu ofiary pedofila straciły szansę, by stawić czoło swemu oprawcy i doczekać sprawiedliwego wyroku. W filmie opowiadają o tym, co je spotkało. Widzowie dowiadują się też, jak Jeffrey Epstein doszedł do tak ogromnych pieniędzy i znajomości z osobami, które prawdopodobnie go chroniły, a także o przebiegu jego aresztowania i zaskakującej śmierci.

„Stop przemocy seksualnej”:
emisja: codziennie (od 14 września br.) o 21:00
Wrzesień br. w CI Polsat przyniesie pasmo programów „Stop przemocy seksualnej”. Stawiając na przedstawienie autentycznych przypadków, staramy się uwrażliwić i zaprezentować historie, które mogą przestrzec przed niepokojącymi zachowaniami, potrafiącymi przerodzić się w życiową tragedię. Pasmo będzie trwało od 14 do 18 września br. W tym czasie wyemitujemy dokumenty o doniosłych sprawach medialnych - jak „Jeffrey Epstein: jego wszystkie ofiary”, „R. Kelly: jego wszystkie ofiary” (więcej tutaj) czy „Seksafera w Hollywood: sprawa Weinsteina” (więcej tutaj i tutaj).

„Nawiedzone szpitale” („Haunted Hospitals”)
emisja: w środy (od 23 września br.) o 22:00

Serial przedstawia przejmujące historie o zjawiskach paranormalnych do jakich dochodzi w szpitalach, domach opieki, kostnicach i placówkach medycznych. Widzowie usłyszą o nieżyjących pacjentach zawieszonych pomiędzy światami, zmarłych lekarzach, którzy chcą nadzorować swoje oddziały szpitalne długo po śmierci czy duchach wędrujących po korytarzach, by swoją obecnością dać znać o niezałatwionych sprawach. O tych niezwykłych zdarzeniach opowiedzą ich świadkowie - członkowie personelu medycznego i pacjenci. Okazuje się, że nie są to odosobnione przypadki (więcej tutaj).
 
Faith Rodgers, Jerhonda Pace i Asante McGee w programie „R. Kelly: jego wszystkie ofiary”, foto: A+E Networks
Faith Rodgers, Jerhonda Pace i Asante McGee w programie „R. Kelly: jego wszystkie ofiary”, foto: A+E Networks
„Stop przemocy seksualnej” w CI Polsat, foto: A+E Networks
„Stop przemocy seksualnej” w CI Polsat, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

349 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...