reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Trzy dni Kondora” – nowy sezon thrillera sensacyjnego

dodano: 2020-09-03 15:27
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: HBO

Trzy dni Kondora s2 HBO 360px.jpg „Trzy dni Kondora” to serial sensacyjny o młodym analityku CIA wystawionym na prawdziwą próbę przetrwania - teraz powraca z nowym sezonem. Premiera 2. sezonu serialu odbędzie się w HBO GO już w piątek, 4 września.

HBO
Trzy dni Kondora s2 HBO Go 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial sensacyjny „Trzy dni Kondora” śledzi losy Joe Turnera, młodego analityka CIA, dla którego praca w agencji zawsze była źródłem sprzecznych emocji i wątpliwości. Kiedy Joe odkrywa coś, przez co giną wszyscy członkowie zespołu, jego dylematy moralne przeradzają się w prawdziwą walkę o życie. Poddany ogromnej presji zostaje zmuszony do ucieczki. Musi też dowiedzieć się, kto stoi za spiskiem i powstrzymać go przed realizacją zamierzonego celu, który zagraża życiu milionów. 

W 2. sezonie Joe wciąż przemieszcza się po Europie, uważając przy tym, aby w żadnym miejscu nie zatrzymać się na tyle długo, by zapuścić korzenie, czy stać się zagrożeniem dla kogokolwiek. Przeszłość dogania go jednak za sprawą tajemniczego rosyjskiego agenta wywiadu. Niespodziewane wydarzenia zmuszają go do podjęcia działań i stawienia czoła życiu, które myślał, że już dawno zostawił za sobą. 

„Trzy dni Kondora" to serial autorstwa Todda Katzberga (Uprowadzeni) oraz Jasona Smilovica (Rekiny wojny). Pierwszy sezon produkcji oparty został na powieści Jamesa Grady'ego pt. Sześć dni Kondora i jej filmowej adaptacji Trzy dni Kondora z 1975 roku. 

W roli głównej w serialu zobaczymy Maxa Ironsa (Żona, Terminal). Obok niego występują m.in.: Constance Zimmer (serial House of Cards), Alexei Bondar (Zawód: Amerykanin), Isidora Goreshter (serial Shameless – Niepokorni), Eric Johnson (serial HBO The Knick), Toby Leonard Moore (serial Billions), Jonathan Kells Phillips (serial HBO Czysta krew), Rose Rollins (serial Słowo na L), Kristen Hager (Wanted – Ścigani) oraz nominowany do Oscara Bob Balaban (Gosford Park). 

Premiera 2. sezonu serialu „Trzy dni Kondora” (Condor) zaplanowana została w HBO GO na 4 września.
Tego dnia do serwisu od razu dodany zostanie cały sezon, który liczy 10 odcinków.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

299 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Trio 4K

Nowy odbiornik marki GigaBlue - tani odbiornik 4K Combo z...

519 zł Więcej...