reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królowe życia” 9 w TTV

dodano: 2020-09-04 07:25 | aktualizacja: 2020-09-04 10:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TTV „Królowe życia” W czwartek i piątek, 3 i 4 września br. o godz. 22:15 w telewizji TTV wyemitowane zostaną premierowo odcinki pierwszy i drugi dziewiątego sezonu programu „Królowe życia”. Wcześniejsze odcinki programu emitują obecnie TTV i ITVN Extra (TVN International Extra). Barwne życie, w którym nie ma miejsca na zasady, i specyficzne poczucie humoru wyrażone ciętym językiem. Bohaterki „Królowych życia” żyją według własnego scenariusza i tym od czterech lat przyciągają uwagę widzów. Jesienią br. w programie zadebiutują też trzy nowe, bardzo kobiece królowe.

TTV „Królowe życia” Dagmara, Joanna i Gabriel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ich nie trzeba szerzej przedstawiać - Dagmara, Katarzyna i Iza prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych - krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich ekscentryczne perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Kłopoty ze zdrowiem, zawirowania w życiu zawodowym czy dojrzewające dzieci potrafią wywrócić wszystko do góry nogami.

W najnowszym sezonie widzowie poznają trzy nowe królowe. Sylwia, na co dzień mieszkanka Krakowa, która na przejażdżkę szybkim samochodem wydałaby każde pieniądze. W wolnym czasie często odwiedza strzelnicę, a z narzeczonym prowadzi firmę rozbrajającą bomby. Pojawi się też niezwykły duet królowych z Chorzowa, Patrycja i Justyna, które dzielą wspólne, bujne życie z tym samym partnerem. Taki podział w związku to coś nowego, nawet dla fanów programu. Po raz pierwszy w programie zagości też reprezentacja z Trójmiasta - Anna, która swoje życie dzieli pomiędzy pracą, a podróżami z ukochanym, oraz Damian i Leon, duet w życiu i w pracy, którzy razem prowadzą klinikę medycyny estetycznej (więcej tutaj i tutaj).
 
Dagmara Kaźmierska w programie „Królowe życia”, foto: TVN Discovery
Dagmara Kaźmierska w programie „Królowe życia”, foto: TVN Discovery


„Królowe życia” - sezon 9., emisja w czwartki i piątki (od 3 września 2020 roku) o godz. 22:15 w TTV. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TTV i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...