reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP podtrzymuje plany uruchomienia kanału TVP Kobieta

dodano: 2020-09-17 10:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

TVP siedziba Telewizja Polska Iwona Bocian-Zaciewska, zastępca dyrektora w biurze spraw korporacyjnych TVP, ma pokierować pracami nad uruchomieniem kanału TVP Kobieta, dowiedział się „Presserwis”. Ta nowa stacja lifestylowa została zapowiedziana w sierpniu przez Jacka Kurskiego podczas wysłuchania przed Radą Mediów Narodowych przed powołaniem go na stanowisko prezesa zarządu Telewizji Polskiej. Kiedy TVP Kobieta wystartuje?

satkurier.pl
TVP kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Iwona Bocian-Zaciewska do biura spraw korporacyjnych TVP trafiła w 2019 roku. Wcześniej przez wiele lat pracowała w biurze marketingu spółki - jako dyrektor i zastępca dyrektora. Jak podają wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska planuje uruchomienie kanału TVP Kobieta na 2021 rok.

Przypomnijmy, że Telewizja Polska w karcie powinności na lata 2020-2024 uwzględniła takie kanały wyspecjalizowane, jak: TVP Muzyka, TVP Nauka i TVP Dokument. Choć data ich startu nie została w dokumencie podana, to można podejrzewać, że TVP Muzyka i TVP Nauka nie zostaną uruchomione wcześniej niż w 2022 roku. Wynika to z tabeli z szacunkowymi kosztami dla tych projektów. Inaczej sprawa miała wyglądać z kanałem TVP Dokument, dla którego wstępny budżet założono już na ten rok. Niewykluczone jednak, że nadawca odsunie w czasie projekt TVP Dokument, a zamiast niego skieruje swoje wysiłki na stworzenie kanału TVP Kobieta.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...
reklama