reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP podtrzymuje plany uruchomienia kanału TVP Kobieta

dodano: 2020-09-17 10:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

TVP siedziba Telewizja Polska Iwona Bocian-Zaciewska, zastępca dyrektora w biurze spraw korporacyjnych TVP, ma pokierować pracami nad uruchomieniem kanału TVP Kobieta, dowiedział się „Presserwis”. Ta nowa stacja lifestylowa została zapowiedziana w sierpniu przez Jacka Kurskiego podczas wysłuchania przed Radą Mediów Narodowych przed powołaniem go na stanowisko prezesa zarządu Telewizji Polskiej. Kiedy TVP Kobieta wystartuje?

satkurier.pl
TVP kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Iwona Bocian-Zaciewska do biura spraw korporacyjnych TVP trafiła w 2019 roku. Wcześniej przez wiele lat pracowała w biurze marketingu spółki - jako dyrektor i zastępca dyrektora. Jak podają wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska planuje uruchomienie kanału TVP Kobieta na 2021 rok.

Przypomnijmy, że Telewizja Polska w karcie powinności na lata 2020-2024 uwzględniła takie kanały wyspecjalizowane, jak: TVP Muzyka, TVP Nauka i TVP Dokument. Choć data ich startu nie została w dokumencie podana, to można podejrzewać, że TVP Muzyka i TVP Nauka nie zostaną uruchomione wcześniej niż w 2022 roku. Wynika to z tabeli z szacunkowymi kosztami dla tych projektów. Inaczej sprawa miała wyglądać z kanałem TVP Dokument, dla którego wstępny budżet założono już na ten rok. Niewykluczone jednak, że nadawca odsunie w czasie projekt TVP Dokument, a zamiast niego skieruje swoje wysiłki na stworzenie kanału TVP Kobieta.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

309 zł Więcej...