reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Telewizja Polsat przejęła kanały Fokus TV i Nowa TV

dodano: 2020-09-18 13:18 | aktualizacja: 2020-10-21 20:12
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Telewizja Polsat/satkurier.pl

Telewizja Polsat Telewizja Polsat, dzięki transakcji z Grupą ZPR Media, została większościowym udziałowcem spółki TV Spektrum Sp. z o.o., nadawcy kanałów Fokus TV i Nowa TV. Dotychczas Telewizja Polsat posiadała poniżej 50 proc. udziałów (49,48 proc.).

Fokus TV Nowa TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wyniku transakcji, Telewizja Polsat została jedynym właścicielem TV Spektrum Sp. z o.o., co ma jej ułatwić i usprawnić zarządzanie kanałami Fokus TV i Nowa TV. Dzięki temu, będzie również możliwe wzmocnienie, rozwój oraz skuteczniejsze budowanie ich oferty programowej w oparciu o polskie produkcje, informuje Telewizja Polsat.

Fokus TV jest kanałem dokumentalnym. Proponuje szerokie spektrum programów o tematyce dotyczącej aktualnych zjawisk społecznych, zachodzących w Polsce i na świecie, globalnych problemów, wydarzeń wpływających na życie każdego, faktów z historii współczesnej oraz sekretów świata medycyny. Pokazuje Mocną Stronę Życia - to nie tylko hasło, ale przede wszystkim obietnica. Dba o najwyższą jakość realizacji audycji. FOokus TV pogłębia wiedzę i zaraża nowymi pasjami, ale także zapewnia odpoczynek, rozrywkę i zabawę. Telewizja Fokus TV produkuje oryginalne seriale dokumentalne i ciekawe serie o charakterze rozrywkowo-dokumentalnym.

Nowa TV jest stacją uniwersalną, w której widz w każdym wieku znajdzie coś dla siebie. Pokazuje ciekawe seriale, sitcomy, dokumenty, filmy i publicystykę. Ramówka anteny podzielona jest na pasma tematyczne, dzięki którym widzowie wybierają najciekawsze dla nich programy.

Zarówno Fokus TV, jak i Nowa TV są dostępne bezpłatnie w naziemnej telewizji cyfrowej, a także w ofertach platform satelitarnych (w formie kodowanej), sieci kablowych i IPTV.

Obok Fokus TV i Nowa TV, Polsat oferuje w DVB-T także takie stacje, jak: Polsat, TV4, TV6, Super Polsat, Eska TV i Polo TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...