Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Superpucharu Niemiec: Bayern Monachium – Borussia Dortmund. Transmisje live z French Open tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
21:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Madryt – Real Valladolid
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport
19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Huesca – Atletico Madryt
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
21:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: Real Madryt – Real Valladolid
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Ćwiąkała CANAL+ Sport 2
21:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Eibar – Elche CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński Eleven Sports 1
18:00 Piłka nożna: Serie A: Benevento Calcio – Inter Mediolan
Komentarz: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
20:30 Piłka nożna: Superpuchar Niemiec: Bayern Monachium – Borussia Dortmund
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
18:00 Piłka nożna: Serie A: Udinese Calcio – Spezia Calcio
Komentarz: Julian Kowalski, Mikołaj Kruk
20:45 Piłka nożna: Serie A: S.S. Lazio – Atalanta Bergamo
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak Eleven Sports 3
20:45 Piłka nożna: Carabao Cup: Brighton & Hove Albion – Manchester United
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 4
19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Villarreal CF – Deportivo Alavés
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda Eurosport 1
11:00 Tenis: French Open: 2. runda
13:00 Tenis: French Open: 2. runda
15:00 Tenis: French Open: 2. runda
17:00 Tenis: French Open: 2. runda
19:00 Tenis: French Open: 2. runda
21:30 Tenis: French Open: 2. runda Eurosport 2
11:00 Tenis: French Open: 2. runda
21:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: SD Eibar – Elche CF
Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Lipiński Polsat Sport Premium 1
21:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: PAOK Saloniki – FK Krasnodar Polsat Sport Premium 2
21:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: FC Salzburg – Maccabi Tel Aviv Polsat Sport Premium 3
21:00 Piłka nożna: Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA: FC Midtjylland – Slavia Praga Polsat Sport
17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel
20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: MKS Będzin – Trefl Gdańsk Polsat Sport Extra
18:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: Korona Kielce – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20:30 Siatkówka mężczyzn: Eliminacje Ligi Mistrzów CEV: OK Vojvodina Seme Nowy Sad – IBB Polonia Londyn Polsat Sport News
17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: King Szczecin – Anwil Włocławek TVP Sport
18:00 Koszykówka kobiet: Superpuchar Polski: GTK Arka Gdynia – KS Basket 25 Bydgoszcz